MMA PLFAME MMASzok! Zawodnicy FAME MMA wyżej w rankingu od fighterów KSW

Szok! Zawodnicy FAME MMA wyżej w rankingu od fighterów KSW

Wiele mówi się o tym, że poziom sportowy w Fame MMA rośnie z gali na galę. Zdecydowana większość zawodników solidnie przykłada się do treningów, co przenosi się na atrakcyjność oglądanych pojedynków.

Początkowo, poziom wielu starć na Fame odbiegał od tego jaki mogliśmy oglądać na innych galach. Z czasem jednak zawodnicy zaczęli się profesjonalizować. Wiele gwiazd występujących w poznańskiej organizacji trenuje dziś w najlepszych polskich klubach, pod okiem uznanych trenerów. Nie ma więc żadnych wątpliwości, że poziom sportowy, który oglądamy na Fame rośnie z gali na galę. Z drugiej strony nie można porównywać umiejętności gwiazd organizacji freakowej, z poziomem profesjonalnych zawodników.

Ranking Tapology

Zupełnie inne wnioski można odnieść analizując rankingi zawodników publikowane na portalu Tapology. Czego dowiadujemy się z tych zestawień?

Na 108. miejscu rankingu zawodników wagi ciężkiej na świecie, sklasyfikowany został niedawny pretendent do tytułu mistrza KSW, Michał Kita. Co ciekawe “Maskara” o zaledwie 13 pozycji wyprzedza Piotra Piechowiaka, znanego zw zwycięstw nad Piotrem Szeligą i Marcinem Najmanem na Fame MMA. Zaraz za Bestią sklasyfikowany jest Popek i Kizo, który w swoim rekordzie ma zaledwie jedną (przegraną) walkę.

Zawodnicy Fame wyżej od gwiazd KSW

Wszyscy wyżej wymienieni wyprzedzają w zestawieniu Damiana Grabowskiego i Michała Włodarka. “Polski Pitbull”, który w swojej karierze toczył boje dla UFC, Bellatora oraz był mistrzem M-1 został sklasyfikowany na 129., zaś “Komar” na 128. pozycji. Obaj zawodnicy znajdują się tuż przed znanymi z Fame MMA Piotrem Szeligą, Maciejem Ratajem i “Mnichem Terminatorem”. To nie koniec ciekawych informacji. Zaraz za nimi sklasyfikowany jest były mistrz kategorii ciężkiej KSW, Karol Bedorf. Ranking zamykają Marcin Najman, “Ztrolowany”, “Bonus BGC”, “Bodychrist” i “Lew”.

Zobacz także:

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…

Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci! Też tak sądzicie?

Kasjusz Życiński nie ma obaw przed starciem z byłym zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” już w maju stoczy piąty pojedynek w FAME MMA. W freakowej organizacji będzie to dla niego drugi start w formule bokserskiej.

Maciej Kawulski na worku i tarczach. Szybkość właściciela KSW robi ogromne wrażenie [WIDEO]

Maciej Kawulski to jeden z właścicieli Federacji KSW, który w kwietniu skończy 41 lat. Ze sportem kojarzony jest głównie jako jeden z głównodowodzących największą polską organizacją mieszanych sztuk walki, ale jak widać, sam potrafi także się dobrze ruszać!