MMA PLDon KasjoRobi się coraz grubiej! Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci!

Robi się coraz grubiej! Don Kasjo: Parke wydał na siebie wyrok śmierci!

Foto: FAME MMA/KSW

Kasjusz Życiński nie ma obaw przed starciem z byłym zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” już w maju stoczy piąty pojedynek w FAME MMA. W freakowej organizacji będzie to dla niego drugi start w formule bokserskiej.

Tym razem będą to większe rękawice. Dystans – pięć rund po trzy minuty. Warto zaznaczyć, że zwycięzca tego starcia zgarnie kilogramową sztabkę złota. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” gwarantuje, że po zwycięstwie z Parke będzie celował w następnych zawodników UFC.

To jest wyczekiwana walka!

Już w maju ma dojść do wyczekiwanej walki pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. ”Don Kasjo” na kanale ”Koloseum” w mocnych słowach wypowiedział o byłym zawodniku UFC.

No ja mówię on sobie tym bardziej wyrok śmierci na siebie wydał tym limitem wagowym. Jak ja zrobię taki limit, to ja będę miał taką ku**a formę, że on nie będzie istniał w tej klatce.

Ostatnia walka ”Don Kasjo” miała miejsce dwudziestego pierwszego listopada. Było to wyczekiwane starcie z Marcinem Najmanem na zasadach bokserskich, w których Kasjusz zamierza kontynuować swoją przygodę w FAME.

Na początku to ”El Testosteron” szukał mocnego ciosu, ale mógł być zaskoczony, gdy rywal nic sobie z tego nie robił, a wręcz zachęcał do ataku. Najman niespodziewanie poszedł w nogi, wyprowadził ciosy w parterze, a na koniec zaatakował niskim kopnięciem. To musiało zakończyć się dyskwalifikacją.

Zobacz także:

KSW 59: Czy to zasłona dymna? Rywal Pudziana pokazał pracę na worku!

Mariusz Pudzianowski (13-7) już w najbliższą sobotę wraca do klatki KSW. Podczas 59 edycji zobaczymy starcie z mistrzem senegalskich zapasów – Serigne Ousmane Dia (2-0). ”Bombardier” w mediach społecznościowych pokazał swoją pracę na worku.

UFC: Druga walka Mateusza Gamrota w europejskich godzinach! Będziecie oglądać?

Mamy świetną wiadomość dla polskich kibiców! Druga walka Mateusza Gamrota (17-1) w największej organizacji na świecie odbędzie się w europejskich godzinach.