MMA PLNajnowszeHighleagueMateusz Murański mógł wystąpić na High League 6! Miał z ojcem wystąpić w walce dwóch na dwóch!

Mateusz Murański mógł wystąpić na High League 6! Miał z ojcem wystąpić w walce dwóch na dwóch!

Wygląda na to, że mamy szokujące informacje! Zmarły wczoraj przedwcześnie Mateusz Murański mógł wystąpić na marcowej gali High League 6! To mogła być walka na szalonych zasadach dwóch na dwóch!

Mateusz Murański mógł wystąpić na High League 6

Mateusz Murański, jak już wcześniej informowaliśmy zmarł w środę w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Wobec tej tragicznej informacji pod znakiem zapytania stoi występ jego ojca – Jacka, który na gali High League 6 miał walczyć z Marcinem Najmanem.

Mateusz Murański mógł wystąpić na High League 6! Miał z ojcem wystąpić w walce dwóch na dwóch!

Teraz natomiast mamy sensacyjną wiadomość na temat niedoszłej walki Młodego Murana na High League 6!

Jak donosi bowiem portal Sport.pl, właściciele High League złożyli propozycję, by Mateusz Murański wraz z ojcem Jackiem zmierzyli się w walce na zasadach dwóch na dwóch!

Rywalami Murańskich mieli być… Marcin Najman i Paweł “Scarface” Bomba.

Pomysł tej walki jednak ostatecznie upadł i High League zdecydowało się na próbę doprowadzenia do tradycyjnej walki 1 na 1 między Jackiem Murańskim a Marcinem Najmanem.

Teraz już wiadomo, że w obliczu tragedii w rodzinie Murańskich do tego starcia i tak by nie doszło. Na dodatek przedstawiciel drugiego tag teamu – Paweł Bomba od dzisiaj stał się Pawłem B. i został zatrzymany przez gdańską policję.

Freak Fighterowi grożą dwa lata pozbawienia wolności za oszustwa. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ -> Popularny freak fighter w rękach policji! Ma spędzić 2 lata w więzieniu!

Zobacz także:

Środowisko freak fightowe i nie tylko żegna Mateusza Murańskiego!

To jest bardzo przykra informacja. Internet obiegła informacja, że Mateusz Murański nie żyje. Znany freak fighter miał zaledwie 29-lat…

Denis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. Padły mocne słowa do hejterów!

Dzisiaj świat mieszanych sztuk walki obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Mateusza Murańskiego, czyli jednego z najpopularniejszych freak fighterów w kraju. Śmierć 29-latka komentuje teraz Denis Załęcki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis