MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiDenis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. Padły mocne słowa do hejterów!

Denis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. Padły mocne słowa do hejterów!

Dzisiaj świat mieszanych sztuk walki obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Mateusza Murańskiego, czyli jednego z najpopularniejszych freak fighterów w kraju. Śmierć 29-latka komentuje teraz Denis Załęcki.

Denis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego

O przedwczesnej śmierci Murańskiego dowiedzieliśmy się dzisiaj po południu. Informacja ta wręcz wstrząsnęła całym środowiskiem sportów walki w Polsce. Więcej TUTAJ -> Nie żyje Mateusz Murański! Freak fighter miał 29 lat

Denis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański był postacią, która bardzo polaryzowała polskie społeczeństwo. Jedni Młodego Murana uwielbiali, inni (i to w zdecydowanej większości) nie tolerowali. Przez to “Muran” często zmagał się z nieprzychylnymi jemu komentarzami.

I właśnie ten aspekt skomentował Denis Załęcki, czyli inny popularny w Polsce freak fighter. Torunianin w taki sposób skomentował śmierć Mateusza Murańskiego;

“I jak hejterskie kur** Zadowolone? Ubliżanie, poniżanie to dla was dziś chleb powszedni. Brak słów. Ogromne wyrazy współczucia dla bliskich. Trzymaj się Mateusz!” – napisał na Instagramie.

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis