MMA PLNajnowszeMurańskiŚrodowisko freak fightowe i nie tylko żegna Mateusza Murańskiego!

Środowisko freak fightowe i nie tylko żegna Mateusza Murańskiego!

To jest bardzo przykra informacja. Internet obiegła informacja, że Mateusz Murański nie żyje. Znany freak fighter miał zaledwie 29-lat…

Murański

Śmierć Mateusza potwierdziła rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku.

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – powiedziała Grażyna Wawryniuk.

Środowisko żegna Mateusza!

Oto reakcje i pożegnanie Mateusza Murańskiego przez środowisko freak fightowe i nie tylko…

Dotarła do nas wstrząsająca wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego. Stworzył jedną z kultowych ról w Lombardzie, rolę Adka. Z ogromnym żalem żegnamy Mateusza, a Jego Najbliższym składamy kondolencje i łączymy się w bólu.

Dotarła do nas wstrząsająca wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego. Stworzył jedną z kultowych ról w Lombardzie, rolę…

Posted by Lombard. Życie pod zastaw on Wednesday, February 8, 2023

Gdy zgasnął światła kamer, wyłączą mikrofony, zasłonią kurtyny…zostajesz sam ze swoimi demonami. Tak działa ten świat. Przykładów można mnożyć. Szkoda. Po prostu. Na końcu to przecież jest TYLKO człowiek.

Gdy zgasną światła kamer, wyłączą mikrofony, zasłonią kurtyny…zostajesz sam ze swoimi demonami. Tak działa ten świat. Przykładów można mnożyć. Szkoda. Po prostu. Na końcu to przecież jest TYLKO człowiek.

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Wednesday, February 8, 2023

To jedyne zdj, normalne z Mateuszem jakie mam. Od rana, setki jak nie tysiące wiadomości .. myślałem, że to FEJK intryga, jednak to prawda. Jedyne w tym wypadku z czego się Cieszę, że na koniec zdążyliśmy sobie podać rękę i puścić w niepamięć wszystkie animozje, dzięki temu jest mi lżej na serduchu. Nie mniej jednak, przykro, przykro że tak młody chłopak już nie będzie się cieszył życiem i doświadczeniami, przykra jest postawa społeczeństwa i tego w jaki poj*bany sposób komentują to co się stało, Stfu na WAS wszystkich, którzy w takich wyjątkowych okolicznościach nie potraficie zachować się empatycznie po prostu jak ludzie.. Tylko piszecie te prześmiewcze komentarze, wstyd mi K*RWA za was. A dla rodziny Mateusza oczywiście, najszczersze kondolencje i niech mu ziemia lekką będzie 😓. Przykro mi Okropnie. I proszę WAS odpuśćcie w tych komentarzach, zachowajcie trochę taktu i szacunku dla rodziny.

To jedyne zdj, normalne z Mateuszem jakie mam. Od rana, setki jak nie tysiące wiadomości .. myślałem, że to FEJK…

Posted by Piotr Szeliga on Wednesday, February 8, 2023

Odebrałem kilkadziesiąt połączeń. Moja skrzynka jest zawalona, cała czerwona. Nie będę w stanie chyba nawet tego odczytać. Słuchajcie jestem w szoku, nie wiem co mam nawet powiedzieć. Jeszcze parę dni temu pisałem z nim, wysłał ten swój film ”IO” żebym wyciął fragmenty, gdzie gra i to skleił. Napisał do mnie jeszcze ”Aro zrobiłbyś to, bo wiesz jak ja się na tym znam, a ja jestem lewy i zajmie mi to pół dnia, a Ty to zrobisz w 5 minut”. No i rzeczywiście zrobiłem to i mu wysłałem, pogadaliśmy chwilę. Zaprosiłem go do mojego nowego programu. Mieliśmy powspominać i po opowiadać jakieś rzeczy. No i teraz k***a taka informacja. To jest tak naprawdę kolejna ofiara hejtu w internecie po Ozdobie. On mi już po walce mówił, że nie daje rady sobie z hejtem. Depresja i uciekł, gdzieś w te używki. Słuchajcie nasze życiorysy zawsze będą połączone, byliśmy przez wiele lat przyjaciółmi. Potem cała Polska patrzyła na nasz konflikt i pomimo wszystkiego co się wydarzyło i powiedział, zrobił, to ja nigdy do końca nie miałem do niego żalu, bo wiedziałem, że jest zmanipulowany przez ojca, że on tak naprawdę nie chciał tego wszystkiego. Zresztą podczas ostatniego face to face ja widziałem tego starego Mateusza, mojego przyjaciela. Cieszę się, że pogodziliśmy się po walce. No i co, tyle. Spoczywaj w pokoju – powiedział Arkadiusz Tańcula na insta stories.

Mateusz Murański R.I.P Byłeś zbyt młody żeby opuścić ten świat..Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich…

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mateusza Murańskiego.

Mateusz, spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny i bliskich.

Z wielkim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mateusza Murańskiego. Mateusz, spoczywaj w pokoju. Kondolencje dla rodziny i bliskich.

Posted by HIGH League on Wednesday, February 8, 2023

Niestety, plotki się potwierdziły. Aż trudno uwierzyć. Spoczywaj w pokoju Mateusz. [*]

Wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich Mateusza Murańskiego.

Szkoda w chuj młodego Murana 

Wstałem i takie straszne info o Mateuszu Muranskim…. śmierć w tak młodym wieku to potężna tragedia. Nie ważne czy się kogoś lubi czy nie każdy z nas ma prawo do życia. Niech mu ziemia lekka będzie.

[*]

Kurwa straszna tragedia. Nie wyobrażam sobie jak bardzo Murański musiał cierpieć, że sięgał po opioidy, żeby uciec od tego hejtu i problemów. Niektórzy w internecie tylko pokazują, że mają skorupę ochronną, ale w rzeczywistości duszą się w środku. Strasznie go szkoda.

Masakra. Czarny dzień dla polskiego freak fightu. Zawsze szkoda jak ktoś odchodzi tak młodo, ale jak człowiek znał, oglądał to jakoś tak podwójnie. Najszczersze kondolencje dla rodziny.

https://twitter.com/WuWunio/status/1623319673025462272

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis