MMA PLNajnowszeCiekawostkiPopularny freak fighter w rękach policji! Ma spędzić 2 lata w więzieniu!

Popularny freak fighter w rękach policji! Ma spędzić 2 lata w więzieniu!

Popularny freak fighter w rękach policji! Jak donosi portal RMF24, który jako pierwszy poinformował o sprawie, gdańska policja zatrzymała znanego zawodnika freakowych organizacji, którego odprowadziła do aresztu.

Popularny freak fighter w rękach policji

Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku skomentowała zatrzymanie mężczyzny, którego określiła także mianem “pseudokibica”.

Popularny freak fighter w rękach policji! Ma spędzić 2 lata w więzieniu!

Ma trafić on do więzienia na dwa lata za oszustwa. Co ciekawe, zatrzymanie przebiegło kiedy poszukiwany mężczyzna kierował mercedesem, podczas gdy miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

“Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na jednej z ulic Gdańska i zatrzymali go, gdy kierował mercedesem, wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Pseudokibic rozpoczął już odbywanie dwuletniego wyroku.” – czytamy na stronie RMF24.pl

Wspomnianym mężczyzną jest popularny freak fighter Paweł B., pseudonim “Scareface”.

Informację o jego zatrzymaniu podał także na Twitterze czekający na swój debiut w klatce High League “Szalony Reporter”:

“Niestety Bomby Scarface też chwile nie zobaczymy w oktagonie. Został wczoraj zatrzymany i przewieziony do ZK. Ma do odbycia wyrok 2 lat więzienia.”

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis