MMA PLArabSzeliga o Arabie: Lepiej zapytać dlaczego z takim skilem nie walczy dla sportowych federacji!

Szeliga o Arabie: Lepiej zapytać dlaczego z takim skilem nie walczy dla sportowych federacji!

Piotr Szeliga (2-1) postanowił jeszcze raz, ale dobitnie skomentować ostatnią sytuację. Mowa o wpisie Gabriela-Al Sulwi, który zapewniał, że Szeliga odrzucił propozycję walki. ”Arab” apelował do Szeligi, aby zrobić taką walkę w hołdzie dla wspólnego trenera Rafała Antończaka.

Arab

@szeli_aesthetic – Piotrek odmówiłeś mi walki w mma. Rozumiem nie masz ani zapasów ani parteru. Proponuję Ci więc w hołdzie dla naszego wspólnego trenera Rafała Antończaka starcie na zasadach Muay Thai. Taką walką przyczynimy się mocno do rozpromowania zbiórek na jego leczenie i oddamy hołd Trenerowi. Tylko nie pisz o kontuzji czy innych filozofiach by się wykręcić bo walka dla Rafała jest sprawą honorową.

@szeli_aesthetic – Piotrek odmówiłeś mi walki w mma. Rozumiem nie masz ani zapasów ani parteru. Proponuje Ci więc w…

Posted by Arab on Thursday, December 23, 2021

Będzie walka Arab-Szeliga?

Piotr Szeliga był wściekły na wczorajszy wpis Gabriela-Al Sulwi. Zawodnik wagi ciężkiej postanowił w mediach społecznościowych zamieścić jeszcze jeden wpis odnośnie całej sytuacji.

Korzystając z okazji tej poj*banej Afery i liczby ludzi w niej uczestniczących chciałbym was zaprosić na moje instastory, tam jest link do zbiórki na rehabilitacje mojego trenera. Ogólnie wczorajszy post, napisałem dość osobiście pod wpływem emocji i telefonów jakie dostawałem od znajomych a także rozmowy z Anią żoną mojego trenera bo niefortunnie złożyło się moje spotkanie z nią z Postem Gabrysia… Wielu ludzi nie zna wielu faktów Ok, i widzi to co chce ale jak najbardziej zrozumiałe ale pamiętajcie, że wszystko co słyszymy jest często opinią a nie faktem.  I często wszystko co widzimy jest punktem widzenia a nie prawdą. Piszecie mi, żebym się do edukował jeżeli chodzi o znaczenie słowa „Hołd” i tu przyznam Wam racje ale co mogę powiedzieć, mnie i ludziom z którymi rozmawiałem jakoś źle się to słowo kojarzyło i faktycznie emocjonalnie to potraktowałem ale miałem prawo, sam jestem dość wrażliwym człowiekiem a że jestem emocjonalnie związany z całą sytuacją to tak wyszło..  Ale biorę to na klatę, choć dalej uważam, że nie jest to fajne słowo. I jakoś mega przykro zrobiło mi się, że ktoś używa mojego trenera jako karty przetargowej, bym za wszelką cenę wziął te walkę już teraz Now a nie za dwie walki jak to było ustalone w rozmowie z @arab_na_bicie . Mnie wyzywacie od kalkulatorów motywując swoją wypowiedz sytuacją z Mariuszem Pudzianowskim, której również nie JA byłem inicjatorem tylko nagłówek jednego z portali, który zapytał mnie, czy wyszedłbym do takiej walki z drugim z braci odpowiedziałem Tak, wyszedłbym bo bez względu na wynik, fajnie byłoby mieć w swoim życiorysie walkę z człowiekiem, już Legendą naszego kraju jaką jest @pudzianofficial . Nikt Mariusza do walki nie wyzywał.  Lepiej zapytać dlaczego Gabryś z takim skilem nie walczy dla sportowych federacji tylko dla Freakowej? Dla IDEI? Nie dla pieniędzy, myśle że w większości przypadkach tak jest. Ja też walczę dla Freakowej bo raz na ten moment do innej się nie nadaje, a dwa jak zasłużę swoją ciężką pracą i wynikami to na pewno moim sportowym marzeniem jest zawalczenie w federacji typowo Sportowej jaką jest @ksw_mma .@ksw_mma logiczne jest to, że ludzie z zasięgami mają łatwiej ponieważ, odbiegając już od aspektów sportowych, to jednak jest to biznes a skoro będzie popyt, to będzie sprzedaż. Tak to już wyglada w tym świecie i nikt tego nie zmieni, ludzie oprócz sportu chcą oglądać show i za nie właśnie płacą. Kończąc, dodam tylko że na walkę z @arab_na_bicie nie mówię NIE. Ale teraz są swięta więc spędźmy ten czas w spokoju bo takowy nam wszystkim się należy pozdrawiam serdecznie !! Pjona!

Korzystając z okazji tej poj*banej Afery i liczby ludzi w niej uczestniczących chciałbym was zaprosić na moje…

Posted by Piotr Szeliga on Friday, December 24, 2021

Zobacz także:

Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. Pomaga fanom go rozczytać [WIDEO] Co wy na to?

Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce – Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. W sieci udostępnił filmik, w którym pomaga fanom go rozczytać.

Poznaliśmy kolejnego rywala Michała Oleksiejczuka. To zawodnik ze świetną serią! Widzieliście?

Znamy już kolejnego przeciwnika Michała Oleksiejczuka (16-4, 1 N/C). Polak zmierzy się z Dustinem Jacobym (16-5-1) na gali UFC 272, którą zaplanowano na 5 marca przyszłego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis