MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. Pomaga fanom go rozczytać [WIDEO]

Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. Pomaga fanom go rozczytać [WIDEO]

Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce – Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. W sieci udostępnił filmik, w którym pomaga fanom go rozczytać.

Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż

Czy Wy bez podpowiedzi :Szpili” będziecie w stanie odgadnąć, co na szyi wydziarał sobie pięściarz?

Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. Pomaga fanom go rozczytać [WIDEO]

“Mój nowy tatuaż od @goorazz 😍🔥 wiele pytań dostałem co tam jest napisane ? Otóż jest to WIARA, która w moim życiu ma największe znaczenie 🙏🏻 Wiara w Boga , w samego siebie i we wszystko co robię 🙏🏻 w poniedziałek kończymy, ale będzie petarda już jest sztos straszny 😍🔥 @goorazz dziękuje za takiego kozaka i polecam Polakom z UK, bo Michal często jest w Anglii, wiec piszcie do niego jest największym kozakiem i zajmuje sie tylko napisami🔥👊🏻

Mój nowy tatuaż od @goorazz 😍🔥 wiele pytań dostałem co tam jest napisane ? Otóż jest to WIARA, która w moim życiu ma największe znaczenie 🙏🏻 Wiara w Boga , w samego siebie i we wszystko co robię 🙏🏻 w poniedziałek kończymy, ale będzie petarda już jest sztos straszny 😍🔥 @goorazz dziękuje za takiego kozaka i polecam Polakom z UK, bo Michal często jest w Anglii, wiec piszcie do niego jest największym kozakiem i zajmuje sie tylko napisami🔥👊🏻

Posted by Artur Szpilka on Thursday, December 23, 2021

Co ciekawe, Szpilka zrobił sobie podobny tatuaż, jaki niedawno zaserwował sobie Michał Materla. Gwiazdor KSW na szyi wytatuował sobie jednak inne słowo: ODWAGA.

Odwaga for Michał Materla /Long shift. Thx! ✌️

Posted by WLK on Thursday, March 4, 2021

Zobacz także:

Będzie rewanż Tańculi z Jackiem Murańskim? Szef FAME MMA zabiera głos!

To zestawienie budzi wielkie emocje, ponieważ jest realny konflikt. Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli FAME MMA został zapytany o potencjalny rewanż pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Jackiem Murańskim.

Mamed Khalidov wskazuje zawodnika, który może zagrozić Roberto! Widzieliście?

Mamed Khalidov (35-8-2) wskazał zawodnika, który mógłby zagrozić w starciu z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis