MMA PLArabSzeliga do Araba przed FAME MMA 13: Choćbym miał sto razy leżeć, uwierz że nie zrobisz tego!

Szeliga do Araba przed FAME MMA 13: Choćbym miał sto razy leżeć, uwierz że nie zrobisz tego!

Piotr Szeliga jest pewny swego przed nadchodzącym pojedynkiem na FAME MMA 13. ”Szeli” dwudziestego szóstego marca w Gliwicach zmierzy się z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Obaj mają do wyjaśnienia konflikt. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Szeliga

Wczoraj odbył się program ”Face to face”, gdzie nie brakowało mocnych słów. ”Araba” odpowiedzi w większości były krótkie i nie zamierzał wchodzić w dyskusję z rywalem. W pewnym momencie na linii pojawił się również kolega z przeszłości ”Araba”, który postanowił wspomnieć o pewnej sytuacji. 

Całe wideo poniżej:

Szeliga: Nie wygrasz tego, nie pozwolę na to!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Piotr Szeliga jest mocno zmotywowany przed nadchodzącym pojedynkiem z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim.

Będzie mocno, ku**a zobaczycie. Nie poddam się ku**a. Choćbym miał 100 razy leżeć, uwierz że nie zrobisz tego. Nie wygrasz tego, nie pozwolę na to.

Cała sytuacja i face to face poniżej:

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski o wojnie: Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju! Co wy na to?

Mariusz Pudzianowski (16-7) postanowił odpowiedzieć internautom i zabrał głos w sprawie wojny. Jeszcze niedawno ”Pudzilla” pisał w mediach, że lepszym rozwiązaniem jest, gdy nie będzie komentował całej sytuacji. Ostatecznie weteran KSW zmienił zdanie.

Jaś Kapela nauczył się trash talkingu i atakuje Nitrozyniaka: Kozaczy, a z taką masą i rzeźbą też padnie w pierwszej rundzie! Widzieliście?

Jaś Kapela ewidentnie poczuł się dobrze w świecie mieszanych sztuk walki. Niepokonany we freakowym i zawodowym MMA lewicowy poeta nauczył się trash talkingu i zaatakował gwiazdę FAME MMA – Nitrozyniaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis