MMA PLCiekawostkiJaś Kapela nauczył się trash talkingu i atakuje Nitrozyniaka: Kozaczy, a z taką masą i rzeźbą też padnie w pierwszej rundzie

Jaś Kapela nauczył się trash talkingu i atakuje Nitrozyniaka: Kozaczy, a z taką masą i rzeźbą też padnie w pierwszej rundzie

Jaś Kapela ewidentnie poczuł się dobrze w świecie mieszanych sztuk walki. Niepokonany we freakowym i zawodowym MMA lewicowy poeta nauczył się trash talkingu i zaatakował gwiazdę FAME MMA – Nitrozyniaka.

Jaś Kapela

Nitrozyniak już 26 marca wystąpi w walce wieczoru gali FAME 13. Jego przeciwnikiem będzie Paweł “Unboxall” Smektalski. W sieci pojawił się trailer zapowiadający to wydarzenie TUTAJ -> Nitro w formie, widocznie nie siedział tylko na youtube! Jest oficjalna zapowiedź gali FAME 13 [WIDEO]

Jaś Kapela nauczył się trash talkingu i atakuje Nitrozyniaka

I właśnie do tego trailera i do zaprezentowanej sylwetki Sergiusza Górskiego, czyli Nitrozyniaka odniósł się Kapela w mediach społecznościowych.

Odbił on piłeczkę zaserwowaną przez Nitrozyniaka, który krytykował postawę i światopogląd Kapeli i wypalił:

“XD @thenitrozyniak tak kozaczy, a pewnie też padnie w pierwszej rundzie z taką masą i rzeźbą.”

Później dorzucił:

“Papieża już wolno obrażać, ale Nitro nie? XD Mógł mnie nie wyzywać i nie umieszczać na liście śmieci, to może bym miał więcej do niego szacunku, ale tak, to sorki.”


FAME 13 – rozpiska gali:

Walka wieczoru:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Paweł “Unboxall” Smektalski

Pozostałe:
Popek vs Norman Parke
Amadeusz Ferrari vs Adrian Polak
Marta “LinkiMaster” Linkiewicz vs Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska
Pasut vs Jakub “Japczan” Piotrowicz
Rafał “Takefun” Górniak vs Mariusz Hejter Słoński
Piotr “Szeli” Szeliga vs Gabriel “Arab” Al-Sulwi
Paweł “Ponczek” Sikora vs Dawid Malczyński
Patryk “Patrykos” Domke vs Kuba Post

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Rosyjski weteran MMA krytykuje Usyka: Zanim coś powiesz powinieneś to dokładnie przemyśleć!

Alexander Shlemenko (62-13) rosyjski weteran MMA postanowił zabrać głos. 37-latek skrytykował uznanych ukraińskich pięściarzy oraz mistrza organizacji Bellator – Yaroslava Amosova (26-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis