MMA PLKSWMariusz Pudzianowski o wojnie: Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju!

Mariusz Pudzianowski o wojnie: Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju!

Mariusz Pudzianowski (16-7) postanowił odpowiedzieć internautom i zabrał głos w sprawie wojny. Jeszcze niedawno ”Pudzilla” pisał w mediach, że lepszym rozwiązaniem jest, gdy nie będzie komentował całej sytuacji. Ostatecznie weteran KSW zmienił zdanie.

Pudzian

44-latek ostatni pojedynek stoczył w Łodzi na KSW 64. Był to trzeci start w 2021 roku. Pudzianowski w co-main evencie potrzebował zaledwie 18-sekund, aby znokautować Serigne Ousmane ”Bombardiera” Die (2-1).

Sami zobaczcie:

Pudzianowski: Niech niektórzy nie mówią mi, co ja mam robić!

Mariusz Pudzianowski (16-7) postanowił w mediach społecznościowych odpowiedzieć internautom.

Bardzo dużo pytań zadajecie w komentarzach, a co jeden mądrzejszy chce mnie pouczać – co ja mam robić. Jeden i drugi nie pouczaj mnie, bo prędzej ja bym stanął na tej pierwszej linii, niż Ty. Twoje walizki prędzej już są spakowane i stoją w korytarzu. Jak nadarzy się okazja, to zwiniesz majdan i pójdziesz w cholerę. Mi podoba się bardzo podejście braci Kliczko. Walczyli w ringu o swój kraj, za swoją flagą. Ja mam podobnie. Sami byliście, gdy akurat przez 25 jeździłem po świecie i nigdy nie wstydziłem się Polski. Moją ojczyzną jest Polska, tu byłem wychowany i tu zostanę. Nie spakuję walizek. Pójdę na pierwszą linię i będę bronił kraju. A najgorzej to mnie denerwują pseudo bohaterowie. Panowie w garniturkach chodzą, panowie wielce się mądrzą, co by nie zrobili. W dupie byli, gówno mogą poza tym czczym gadaniem i już walizki mają spakowane. Cokolwiek się stanie, czy to kapiszon strzeli i już ich nie będzie. A my zostaniemy i będziemy musieli z tym wszystkim uporać się i wojować. Niech niektórzy nie mówią mi, co ja mam robić. Ja wiem, co mam robić. Jeden czy drugi. Mało wiatr go nie przewróci, a najwięcej się mądrzy i będzie mi mówił, czy ja mam trenować, czy nie trenować, czy ja mam pomagać, czy nie pomagać. Ja mogę dużo, nie muszę tego pokazywać. Bardzo dużo ludzi znam z Ukrainy i z nimi też pracuję, więc nie mówcie mi – co ja mam robić.

Dwa słowa i odpowiedz na Wasze pytanie.

Posted by Mariusz Pudzianowski on Wednesday, March 9, 2022

Zobacz także:

Tańcula gotowy na walkę 2 vs 2 z Parke! ”Aroy” wskazał zawodnika, z którym byłby w teamie! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula postanowił zareagować! Norman Parke parę dni temu w mediach społecznościowych zdradził, że jest chętny na walkę 2 vs 2. ”Stromin” w takim pojedynku chce być w teamie z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Adrian Polański przeprasza po cage’u: Pamiętajcie mówimy o sytuacji sprzed 6 lat! Widzieliście?

Adrian Polański już dwudziestego szóstego marca podczas FAME MMA 13 po raz trzeci zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. W Gliwicach obaj zawalczą się w formule „No Time Limit” – jedna runda, do upadłego. ”Polak” po ostatnim cage’u postanowił przeprosić kibiców oraz Sylwestra Wardęgę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis