MMA PLDon KasjoSzef FAME MMA: Kontuzja Don Kasjo jest poważniejsza niż się okazało! Będzie musiał… [WIDEO]

Szef FAME MMA: Kontuzja Don Kasjo jest poważniejsza niż się okazało! Będzie musiał… [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Krzysztofem Rozparą, który na chłodno podsumował ostatnią galę FAME MMA 8, która odbyła się w Łodzi. Jak się okazuje uraz Kasjusza Życińskiego jest jeszcze bardziej poważny!

Duże kontrowersje wzbudził tak zwany co-main event, w którym doszło do wyczekiwanej walki ”Don Kasjo” z Marcinem Najmanem. Była to starcie na zasadach bokserskich. Dla Najmana miał to być drugi pożegnalny akt i tym samym ostatni start zawodniczy.

Krzysztof Rozpara: Kasjusz jest postacią bardzo ciekawą!

Krzysztof Rozpara zdradził, że Kasjusz Życiński ma jeszcze bardziej poważne kontuzje niż wszystkim się wydawało. Przypomnijmy, że popularny ”Don Kasjo” po walce został zaatakowany przez trenera Damiana Herczyka. Powiedzmy sobie szczerze, że do takiej sytuacji nigdy nie powinno dojść!

Różne scenariusze rozważamy tak naprawdę. Kasjusz jest postacią bardzo ciekawą, barwną i aktualnie lubianą przez naszych widzów. Wszyscy chcą zobaczyć z kim w następnej kolejności będzie walczył. Dla nas najważniejsze jest zdrowie Kasjusza. Dosłownie przed chwilą dostałem informację, że poważniejsza kontuzja jest niż wszystkim się wydawało. Wszystko wskazuje na to, że Kasjusz będzie musiał mieć operację zerwanych ścięgien i uszkodzonego stawu. Także na razie skupimy się na tym, aby Kasjuszowi udzielić odpowiedniej pomocy/wsparcia żeby kontuzje zaleczyć, a plany muszą się trochę opóźnić. Będziemy to realizować w późniejszym terminie.  

Cała rozmowa poniżej:

Marcin Najman już na samym początku szukał mocnego ciosu, ale wydawało się, że nie zrobiło to żadnego wrażenia na przeciwniku. Kasjusz coraz częściej dochodzić do głosu, a wtedy Najman obalił i wyprowadził ciosy w parterze – co oczywiście było zabronione, bo walka została zakontraktowana w formule bokserskiej.

Marcin Najman został ukarany (odjęty punkt). Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę. Najman wyprowadził niskie kopnięcie i mamy dyskwalifikacje.

Zobacz także:

Marcin Najman zdradza szczegóły następnej walki! Zaskoczeni?

Marcin Najman zdradził, że swój następny pojedynek stoczy w styczniu. Jaka będzie to gala i z kim zawalczy? Wszystko już wiemy!

To jest dopiero freak fight! Kogo byście obstawiali przed pojedynkiem?

Rosja rządzi się swoimi prawami. To był dopiero freak fight. Kobieta kontra ponad 200 kilogramowy bloger. Zobaczcie sami