MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman ogłosił swoją kolejną walkę! Wiemy gdzie i z kim zawalczy!

Marcin Najman ogłosił swoją kolejną walkę! Wiemy gdzie i z kim zawalczy!

Marcin Najman postanowił, że na początku 2021 roku stoczy swój ostatni pojedynek. ”El Testosteron” nie chciał kończyć swojej przygody w takim stylu. Znamy już szczegóły, a nawet potencjalnego przeciwnika!

Do ostatniej walki Marcina Najmana doszło na FAME MMA 8. W Łodzi mieliśmy dużo kontrowersji. Najman zawalczył na zasadach bokserskich z Kasjuszem Życińskim.

Marcin niespodziewanie obalił i wyprowadził parę ciosów. Odjęty punkt, walka wznowiona, a wtedy Marcin atakuje niskim kopnięciem. Trzeba było to przerwać..

Po walce doszło również do awantury, w której uczestniczył trener Damian Herczyk. Organizacja wydała oświadczenie! Marcin Najman nie dostanie wypłaty za walkę, a ponadto już nigdy nie będzie mógł pojawiać się przy wydarzeniach FAME MMA.

Marcin Najman ma zmierzyć się ”Taxi Złotówą”!

Marcin Najman poinformował, że dostał propozycję z organizacji Fight Exclusive Night oraz Celtic Gladiator. Ostatecznie ”El Testosteron” zdecydował, że sam zorganizuje galę i swój pojedynek. Na jakich zasadach? MMA, lub starcie w którym nie będzie żadnych zasad! Do walki ma dojść już w styczniu.

Co ciekawe rywalem może być Szymon ”Taxi Złotówa” Wrzesień. 32-latek zadebiutował na FAME MMA 3, gdzie widzieliśmy jego metamorfozę jeśli mówimy o kilogramach. Wrzesień szybko, bo w pierwszej rundzie pokonał Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Szymon wziął na poważnie swoją przygodę z MMA i w tym roku zdecydował się na pro sportową walkę. ”Taxi Złotówa” we wrześniu musiał uznać wyższość Kamila Kałduńskiego.

Zobacz także:

Mamy chętną do walki z narzeczoną Szpilki! Zaskoczeni?

Niewykluczone, że niebawem swój debiut odnotuje Kamila Wybrańczyk. Już w tym momencie pojawiła się pierwsza chętna do walki z narzeczoną Artura Szpilki