MMA PLFreak FightTo rosyjskie FAME MMA! Kobieta zmierzyła się z 200 kilogramowym blogerem [WIDEO]

To rosyjskie FAME MMA! Kobieta zmierzyła się z 200 kilogramowym blogerem [WIDEO]

Ostatnio kontrowersje w Polsce wzbudziły doniesienia o walce kobiety z mężczyzną.. Jak widać galę w Rosji rządzą się swoimi prawami. Podczas gali Our Business doszło do starcia kobiety z blogerem ważącym ponad 200 kilogramów!

Pod koniec października na gali South Battle 5 mieliśmy zobaczyć starcie kobiety z mężczyzną w formule K-1. Magdalena Kasprzyk miała zmierzyć się z Radosławem Dzięgielem, lecz wszystko zakończyło się fiaskiem. Powód? Panujący problem z koronawirusem spowodował, że organizatorzy odwołali całe wydarzenie. Niewykluczone, że w przyszłości te zestawienie zostanie zrealizowany w naszym kraju. 

Szok!

Na gali Our Business doszło do konfrontacji kobiety z ponad 200-kilogramowym blogerem. Pojedynek cieszył się dużym zainteresowaniem, a transmisja z wydarzenia już w tym momencie ma ponad milion odsłon. Grigory Chistyakov ogromny jeśli chodzi o gabaryty bloger podejmował Darine Madzyuk, która walczy w kategorii koguciej. 

Wynik może was zaskoczyć. Sami zobaczcie.

Całą galę, w tym wszystkie pojedynki zobaczycie poniżej.

Do konfrontacji, w których mieliśmy wielką przewagę gabarytów dochodziło wiele razy. Mowa tu choćby o starciu doświadczonego Ikuhisa Minowa (65-43-8) z Hong Man Choiem.

Zobacz także:

Najman dostał propozycje z KSW? Maciej Kawulski odpowiada!

Marcin Najman zdradził, że dostał propozycje z dwóch największych organizacji w naszym kraju. Na te słowa zareagował Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW

Kwieciński zgadza się na rewanż! Kiedy do niego dojdzie?

Alan Kwieciński w mediach społecznościowych skomentował swoją ostatnią walkę w FAME MMA. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” gwarantuje, ze chętnie da rewanż Pająkowi