MMA PLMarcin NajmanZbigniew Boniek przyjmie wyzwanie? Marcin Najman proponuje walkę: Gdzie jesteś Zibi! [WIDEO]

Zbigniew Boniek przyjmie wyzwanie? Marcin Najman proponuje walkę: Gdzie jesteś Zibi! [WIDEO]

Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem, a Zbigniewem Bońkiem trwa już długo. Kierunek, w którym zmierza może zaskoczyć wielu. ”El Testosteron” za pomocą mediów społecznościowych zaproponował byłemu piłkarzowi… walkę!

Boniek

Najman już dwudziestego dziewiątego października ponownie wraca z emerytury sportowej. Będzie to walka wieczoru MMA VIP 3, która odbędzie się w Częstochowie. ”El Testosteron” zmierzy się z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim. Niewykluczone, że Najman w tym roku stoczy dwie walki.

Będzie walka?

Pewne jest jedno! Walka Marcina Najmana z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim nie będzie ostatnią. Lista potencjalnych rywali ”El Testosterona” zawsze jest długa.

Tym razem Marcin postanowił w mediach społecznościowych zaproponować pojedynek osobie, z którą jest tak zwana spina od dłuższego czasu. Mowa o Zbigniewie Bońku – jaka będzie odpowiedź?

Zibi! Gdzie jesteś?

Zobacz także:

Artur Szpilka znów zapytany o walkę z Don Kasjo! Jakie jest stanowisko pięściarza?

Coraz częściej mówi się o potencjalnym pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO) w mieszanych sztukach walki. To nie koniec, bo nie pierwszy raz popularny ”Szpila” został zapytany o potencjalną walkę z ”Don Kasjo” w FAME MMA. Pięściarz z Wieliczki nie ukrywa, że ma już dość takich pytań.

Corey Anderson odpowiada Błachowiczowi: Na 15 minut uczyniłem z Ciebie swoją dzi**ę! Co wy na to?

Corey Anderson (16-5) nie zamierza szybko kończyć tematu! ”Overtime” szybko w mediach społecznościowych odpowiedział na słowa Jana Błachowicza (28-8). Amerykanin po raz kolejny postanowił wrócić pamięcią do pierwszej walki z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis