MMA PLDon KasjoDon Kasjo zdradził co zrobi jeśli przegra z Wrzoskiem na FAME MMA 12!

Don Kasjo zdradził co zrobi jeśli przegra z Wrzoskiem na FAME MMA 12!

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed FAME MMA 12. Popularny ”Don Kasjo” już dwudziestego listopada wystąpi w walce wieczoru. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” na zasadach boksu zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem Wrzoskiem.

Kasjo

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Don Kasjo: Ja już jestem milionerem, idę zaraz whisky pić!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem MMA – bądź na bieżąco został zapytany czy nie ma przeświadczenia, że musi wygrać najbliższy pojedynek. ”Don Kasjo” zapewnia, że nic nie musi! 

Przypomnijmy, że inaczej to wyglądało przed starciem z ”Storminem”. Kasjusz zapewniał, że po przegranej znika z internetu – było jednak inaczej, bo jak gwarantuje czuje się zwycięzcą w starciu z Normanem.

Nie, musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce. Ja nic nie muszę, ja mogę, więc ja mam wyjane. Ja już jestem milionerem, idę zaraz whisky pić i mam wyjane w was.

Zobacz także:

Artur Szpilka znów zapytany o walkę z Don Kasjo! Jakie jest stanowisko pięściarza?

Coraz częściej mówi się o potencjalnym pojedynku Artura Szpilki (24-5, 16 KO) w mieszanych sztukach walki. To nie koniec, bo nie pierwszy raz popularny ”Szpila” został zapytany o potencjalną walkę z ”Don Kasjo” w FAME MMA. Pięściarz z Wieliczki nie ukrywa, że ma już dość takich pytań.

Corey Anderson odpowiada Błachowiczowi: Na 15 minut uczyniłem z Ciebie swoją dzi**ę! Co wy na to?

Corey Anderson (16-5) nie zamierza szybko kończyć tematu! ”Overtime” szybko w mediach społecznościowych odpowiedział na słowa Jana Błachowicza (28-8). Amerykanin po raz kolejny postanowił wrócić pamięcią do pierwszej walki z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis