MMA PLThe WarSzalony brat kopnął rywala na ważeniu The War 4! Przeciwnik nawet nie drgnął! [WIDEO]

Szalony brat kopnął rywala na ważeniu The War 4! Przeciwnik nawet nie drgnął! [WIDEO]

Do nietypowej sytuacji doszło na dzisiejszej ceremonii ważenia przed galą The War 4, która odbędzie się już jutro. ”Szalony Brat” postanowił kopnąć przeciwnika. Ochrona musiała uspokoić sytuację. Następnie zawodnik walczący w piąstkówkach wyjawił, dlaczego to zrobił…

Szalony brat kopnął rywala na ważeniu The War 4! Przeciwnik nawet nie drgnął! [WIDEO]
Foto: YouTube

Oto jak organizacja The War opisała uczestnika czwartej edycji.

Pozory mylą – zaskoczenie jego siłą. Takich jak on, należy bać się najmocniej – niepozorny chłopak, którego wychowały pojedynki na ulicy – z reguły wygrane. Odważnie wchodzi w wymiany, kalkulowanie zostawia kujonom od matmy i nie odmawia konfrontacji. Ten zodiakalny skorpion potrafi ukąsić celnym podbródkowym tak, że jego oponentów odcina – to prawdziwy drapieżnik, głodny sukcesu. Zdjęcie nie oddaje tego co w nim najcenniejsze, determinacji, serca i dużej szczypty szaleństwa. Wchodząc z nim do klatki musisz być przygotowany na to, że da z siebie wszystko i jeszcze więcej – szybkość, dynamikę, odwagę i niepohamowaną agresję. W jego układzie napędowym, nie istnieje bieg wsteczny – sportowy brat nie przewiduje też taryfy ulgowej, szykujcie się na ostrą, szybką jazdę po nokaut!

Dymy!

Takie pojawiły się na dzisiejszej ceremonii ważenia The War 4. ”Szalony Brat” podczas face to face postanowił kopnąć przeciwnika. Ochrona musiała uspokoić sytuację.

Gala odbędzie się w systemie PPV – szczegóły zobaczycie [TUTAJ]

Miałem ku**a media trening nie pokazałem żadnych kopnięć, no to jedno poleciało (…) Ja powiem tylko kwa tyle zapnij pasy (..) Ja tego nie lubię, ja to k**wa kocham. Mam nadzieje, że moi widzowie wykupią te pi**dolone PPV, bo ja czekam na was mordy. Mnie wychowała ulica, jestem chłopakiem z ulicy, nikogo nie udaje. Jutro wchodzę rozpi**alam i tyle!      

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Fedor Emelianenko zszokowany postawą rodaków! Legenda MMA zaskoczona ucieczkami! Co wy na to?

Fedor Emelianenko (40-6) w rozmowie z serwisem Championat wypowiedział się o obecnej sytuacji. Legenda MMA jest mocno zaskoczona postawą rodaków, którzy uciekają by uniknąć wojska. O kolejnej walce “The Last Emperor” w organizacji Bellator mówi się już od jakiegoś czasu. Zapewne byłoby to starcie w ojczyźnie, lecz w aktualnej sytuacji jest to mało prawdopodobne.

Szpilka o sytuacji z Załęckim: Konfliktu nie ma, ale on mnie wkurza, bo zachowuje się jak małolat! Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z onet.pl został zapytany o aktualną sytuację z Denisem Załęckim. ”Szpila” zapewnia, że konfliktu nie ma, ale ”Bad Boy” zdenerwował go swoim zachowaniem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis