MMA PLArtur SzpilkaSzpilka o sytuacji z Załęckim: Konfliktu nie ma, ale on mnie wkurza, bo zachowuje się jak małolat!

Szpilka o sytuacji z Załęckim: Konfliktu nie ma, ale on mnie wkurza, bo zachowuje się jak małolat!

Artur Szpilka w rozmowie z onet.pl został zapytany o aktualną sytuację z Denisem Załęckim. ”Szpila” zapewnia, że konfliktu nie ma, ale ”Bad Boy” zdenerwował go swoim zachowaniem.

Szpilka

Pięściarz z Wieliczki w wywiadzie z ringpolska.pl zdradził, kiedy stoczy swój trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Moja walka odbędzie pod koniec stycznia, więc jeszcze dużo czasu, aczkolwiek staram się być w barierach startowych. O freakach nie ma mowy, dogadałem się z Martinem i Maćkiem, że teraz szykuję się tylko i wyłącznie na starty w KSW i na to się też nastawiam. Walczę pod koniec stycznia i później prawdopodobnie następna walka, ale czeka mnie wyzwanie, mega się z tej walki cieszę. Lubię takie rzeczy, bo to będzie wyzwanie i fajna walka dla kibiców. Przyniesie wiele emocji, bo na papierze zapowiada się bardzo dobrze.

Szpilka: Miał nie zganiać na kontuzję!

Artur Szpilka w rozmowie z Cezarym Kolasą zdradził jak wygląda aktualna relacja z Denisem Załęckim. ”Szpila” zapewnia, że nie jest zadowolony ze swojej postawy w klatce podczas High League 4 w Gliwicach.

No jasne, że czuję zawód. Nie mam nakazane, żeby w pierwszych 40 sekundach pojedynku zadawać mocne ciosy. Mogę sobie przeczekać nawet całą rundę. Nalegałem na odpowiednią długość rund nie dlatego, że sobie tak ubzdurałem, tylko że ja jestem zawodnikiem długodystansowym, rozkręcam się z rundy na rundę, więc to było głównie moim założeniem. Chciałem trochę przeczekać, zobaczyć co z tego wyjdzie. Nie chcę już do tego wracać, bo to już za mną, ale parę sekund dzieliło mnie od ruszenia. Można teraz gadać i gadać, ja dlatego nie chcę za dużo o tym mówić, ale dosłownie sekundy dzieliły mnie od kontrataku, bo już widziałem, że przy każdym ciosie opuszcza rękę. Czułem, że za chwilę wejdę z kontrą, a tu nagle taka sytuacja i przerwany pojedynek. Dlatego byłem zawiedziony, bo tu się nastawiłem, że przeczekam ten pierwszy fragment i jego atak, a potem ruszę do ofensywy. Nie zdążyłem (…) Konfliktu nie ma, ale Załęcki mnie wkurza, bo zachowuje się jak małolat. Przegrał i niech się uspokoi. Niech nie gada. Miał nie zganiać na kontuzję, a teraz wszystko na nią zgania i wszędzie o niej mówi. To jest właśnie głupie i nieeleganckie. Tyle.

Cała rozmowa [TUTAJ]

Zobacz także:

Kto wygra – Pudzianowski czy Khalidov? Mateusz Borek zareagował jednym słowem

Ogłoszenie hitowej walki Pudzianowski vs Khalidov odbiło się szerokim echem w środowisku MMA. Na temat grudniowego starcia wypowiedział się w rozmowie z WP Sportowe Fakty Mateusz Borek, który zapytany o potencjalnego zwycięzcę odpowiedział jednym słowem.

Fedor Emelianenko zszokowany postawą rodaków! Legenda MMA zaskoczona ucieczkami! Widzieliście?

Fedor Emelianenko (40-6) w rozmowie z serwisem Championat wypowiedział się o obecnej sytuacji. Legenda MMA jest mocno zaskoczona postawą rodaków, którzy uciekają by uniknąć wojska. O kolejnej walce “The Last Emperor” w organizacji Bellator mówi się już od jakiegoś czasu. Zapewne byłoby to starcie w ojczyźnie, lecz w aktualnej sytuacji jest to mało prawdopodobne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis