MMA PLNajnowszeBellatorFedor Emelianenko zszokowany postawą rodaków! Legenda MMA zaskoczona ucieczkami!

Fedor Emelianenko zszokowany postawą rodaków! Legenda MMA zaskoczona ucieczkami!

Fedor Emelianenko (40-6) w rozmowie z serwisem Championat wypowiedział się o obecnej sytuacji. Legenda MMA jest mocno zaskoczona postawą rodaków, którzy uciekają by uniknąć wojska. O kolejnej walce “The Last Emperor” w organizacji Bellator mówi się już od jakiegoś czasu. Zapewne byłoby to starcie w ojczyźnie, lecz w aktualnej sytuacji jest to mało prawdopodobne.

Fedor

46-latek aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Fedor w Japonii w niecałe trzy minut zdemolował weterana Quintona Jacksona. Ostatnie starcie zaś miało miejsce w październiku poprzedniego roku. Emelianenko w Moskwie po minucie i 40-sekundach znokautował byłego zawodnika UFC – Tima Johnsona.

Tak to wyglądało:

Coraz częściej wspomina się o potencjalnym rewanżu Fedora z Ryanem Baderem. Niewykluczone, że dojdzie do tego w niedalekiej przyszłości.

Fedor Emelianenko zaskoczony!

Legenda MMA nie kryje zaskoczenia! Fedor Emelianenko (40-6) jest zszokowany postawą rodaków, którzy opuszczają ojczyznę by uniknąć wojska.

Dla mnie osobiście było to wielkie odkrycie i lekki szok, kiedy czytało się wiadomości w naszym kraju, co dzieje się w wojskowych biurach rejestracji i poboru i że ludzie uciekają przed poborem

Fedor wyznał, że nikt z jego teamu nie dostał jeszcze wezwania do wojska.

Żyjemy dniem dzisiejszym, ale wszyscy się szykujemy

Zobacz także:

Zapowiedź walki Najman-Jóźwiak: Nie oszukujmy się, Paweł Ty jesteś prawie bez szans! [WIDEO] Widzieliście?

Jest zapowiedź walki Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem!  Do wspomnianego starcia dojdzie dwudziestego pierwszego października na gali WOTORE 6.

Duże kontrowersje po wpisie mistrza świata w boksie? Beterbiev: Stał się za życia legendą! 

Artur Beterbiev (18-0, 18 KO) aktualny zawodowy mistrz świata organizacji WBC, IBF i WBO w kategorii półciężkiej opublikował wpis w mediach społecznościowych, który może wywołać duże dyskusje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis