MMA PLMMA-VIPSynthol niebawem na wolności! Zawalczy już na gali MMA VIP 4?

Synthol niebawem na wolności! Zawalczy już na gali MMA VIP 4?

Wszystko na to wskazuje, że Szymon Komandos już niebawem może wyjść na wolność. Tym samym dalej jest aktualny jego debiut w mieszanych sztukach walki na gali MMA VIP – o czym poinformował jeden z włodarzy Dariusz Kosowski.

”Król Syntholu” miał zadebiutować na MMA VIP 2 w Częstochowie. W walce wieczoru zmierzyłby się z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Ostatecznie Szymon został zatrzymany przez CBŚ.

Warto zaznaczyć, że treningi dla Szymona Komandosa nie są obce. W przeszłości trenował kick-boxing oraz karate.

Moja historia ze sportem zaczęła się od fighterki. Był kick-boxing, karate za małolata. Wiadomo jak to każdy chodził na karate, pasje jakieś. A siłownia potem wjechała.   

Kosowski o Syntholu: Został gdzieś przez kogoś pomówiony!

Dariusz Kosowski w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim na kanale MMA bądź na bieżąco zdradził, że Szymon Komandos już niebawem opuści zakład karny. 

Chciałbym jeszcze jedną rzecz tutaj nadmienić, że daj Bóg na gali numer cztery wystąpi Szymon Synthol (…) Szymon obecnie przebywa w zakładzie karnym, oczywiście jest niewinny. Został gdzieś przez kogoś pomówiony – z tego co mi wiadomo oczywiście. No i Szymon niebawem ma opuścić ten zakład karny. Będzie na pewno naszym zawodnikiem, czekamy wszyscy na niego. Szymon się niesamowicie wpisał do naszej organizacji i był naprawdę lubiany przez wszystkich.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację! Widzieliście?

W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w śpiączce farmakologicznej po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia na ostatniej gali Punchdown 5.

Mateusz Gamrot vs. Diego Ferreira na ostatniej tegorocznej gali UFC! Czekacie?

Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C) stanie przed wielką szansą. Na ostatniej tegorocznej gali UFC Polak zmierzy się z Diego Ferreira (17-4).