MMA PLPunch DownNowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację!

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację!

W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w śpiączce farmakologicznej po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia na ostatniej gali Punchdown 5.

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown

Były strongman osunął się na ziemię po lepcu, jakim poczęstował go późniejszy zwycięzca turnieju Punchdown 5. Waluś doznał obszernego uszkodzenia mózgu i w tej chwili przebywa w szpitalu we Wrocławiu i jest w stanie śpiączki farmakologicznej.

Nie wiadomo czy Artur Walczak odzyska świadomość, ale jeśli ją odzyska, to czeka go długa, ciężka i kosztowna rehabilitacja.

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację!

Z tego powodu siostra Walusia – Iwona Czak zdecydowała się poprosić fanów i zainteresowanych zdrowiem Artura Walczaka o pomoc pieniężną, która zostanie przeznaczona na rehabilitację jego brata, jeśli ten odzyska świadomość po dramatycznym nokaucie na Punchdown:

“Ogromna prośba. Dzisiaj założone zostało konto na rehabilitację i powrót do zdrowia Artura Walczaka. Nadal jest w ciężkim stanie i rokowania są bardzo złe. Jeżeli wybudzony zostanie ze śpiączki farmakologicznej potrzebna będzie rehabilitacja i stała opieka w ośrodku rehabilitacyjnym. Ja jako jego siostra nie mam takich środków które pozwoliły by na w/w potrzeby i rehabilitację, dlatego proszę Was o udostępnianie tego posta wszędzie gdzie się da i wsparcie mojego brata Artura. Z góry wszystkim dziękuję. Mój nr konta, na który można wpłacać pieniążki, jest na zdjęciu”

Siostra znokautowanego "Walusia" z PunchDown PROSI O PIENIĄDZE: "Rokowania  są bardzo złe" - Pudelek

Zobacz także:

Nie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Wygląda na to, że Marcin Najman nie będzie rywalem Jacka Murańskiego w debiucie, który nastąpi dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Udało nam się ustalić kto w tej sytuacji może być zastępstwem.

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis