MMA PLNajnowszeAnderson SilvaSyn Andersona Silvy brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie w walce mistrzowskiej [WIDEO]

Syn Andersona Silvy brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie w walce mistrzowskiej [WIDEO]

To nie była dobra noc dla Gabriela Silvy. Syn byłego mistrza wagi średniej UFC i jednego z najlepszych zawodników MMA wszechczasów – Andersona Silvy został brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie swojej walki.

Syn Andersona Silvy brutalnie znokautowany

Ta odbyła się na gali FightersRep 11. Gabriel Silva walczył o pas mistrzowski wagi średniej IKF w kickboxingu. Jego rywalem był Vincent Familari.

Starcie to nie zakończyło się dobrze dla potomka “Spidera”.

Syn Andersona Silvy brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie w walce mistrzowskiej [WIDEO]

Starcie to zakończyło się już w pierwszej rundzie, a pełen zapis pojedynku (jak i całą galę) zamieszczamy poniżej:

Co ciekawe to nie był jedyny występ potomka Andersona Silvy na tej gali. Innym jego syn – Kalul Silva wygrał swoje starcie z Melo Pamukiem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Zobacz także:

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację!

W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w śpiączce farmakologicznej po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia na ostatniej gali Punchdown 5.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis