MMA PLACAKolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!

Kamil Oniszczuk

Polak powróci do walki po ponad rocznej przerwie, którą spowodowała kontuzja kolana. Tej Oniszczuk nabawił się trenując w szwedzkim klubie AllStars.

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Jak donosi portal sportowefakty.wp.pl, Kamil Oniszczuk wystąpi na gali ACA w Sankt-Petersburgu na gali, którą zaplanowano na dzień 10 grudnia.

Rywalem Polaka będzie Vladimir Fedin, który posiada rekord 18-7, 1 N/C i wszystkie walki wygrał przed czasem. Fedin zadebiutował w klatce ACA w marcu tego roku, ale został poddany w pierwszej rundzie przez Aldana Ibragimova.

Kamil Oniszczuk powróci do startów po wygranej nad Krystianem Bielskim w listopadzie 2020 roku. To fenomenalne starcie wygrał w trzeciej rundzie przez kopnięcie na głowę. Wcześniej Polak doznał jedynej w karierze porażki, kiedy to pokonał go decyzją sędziów Litwin Mindaugas Verzbickas.

Zobacz także:

Armia Fight Night 11: Mansur Azhiev broni mistrzowskiej szabli. Efektowny występ i pewne zwycięstwo

Mansur Azhiev (7-0) pokonał Amaury’ego Juniora (13-10, 1 N/C) na gali Armia Fight Night 11 w Łodzi. Stawką pojedynku była posiadana przez Azhieva mistrzowska szabla kategorii piórkowej.

Bellator 270 – wyniki. Patricky “Pitbull” zdobył pas zwakowany przez brata [WIDEO]

Za nami gala Bellator 270 w Dublinie. Nowym mistrzem kategorii lekkiej został Patricky “Pitbull” Freire (23-10), czyli… brat zawodnika, który w zeszłym miesiącu zwakował pas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis