MMA PLThe WarThe War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Denis Załęcki
Foto: GROMDA

Na THE WAR 3 powróci 8-osobowy turniej mężczyzn na zasadach K-1 + łokcie + uderzenia głową. Po raz pierwszy kibice zobaczą także turniej kobiet na gołe pięści. Zawodniczki będą się bić na zasadach boksu i znamy już komplet uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach. Oprócz turniejów indywidualnych dojdzie także do walk 3vs3 – GLADIATORZY zmierzą się z ekipą WARRIORS, a dziewczyny z DEVILS tym razem stoczą grupowy bój z VIPERS. Przewidziane jest także pierwsze starcie 5vs5.

Zobacz film “THE WAR rośnie w siłę – Michał Karmowski & Denis Załęcki”

Facebook >>>
YouTube >>>

– Powtarzam na każdym kroku, że to będzie nowy początek THE WAR. Chcemy dać fanom naprawdę mocny produkt i zaprezentować nową jakość. To będzie najlepsza i najciekawsza gala z walkami na gołe pięści. Obiecuję wam to – mówi pomysłodawca projektu Denis “BAD BOY” Załęcki, który ze wsparciem firmy PROFINANS organizuje galę THE WAR 3.

Wykupując PPV na galę THE WAR 3 wspierasz Stowarzyszenie Akademia Sportu, a tym samym resocjalizację młodzieży w poprawczakach.

Zobacz także:

Trzecia część konfrontacji Najman vs Muran! Takich dymów w internecie jeszcze nie było! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj Marcin Najman nie wytrzymał i postanowił opuścić konfrontacje z Jackiem Murańskim. Tym razem było jednak inaczej! Spełniamy oczekiwania widzów i przygotowaliśmy trzecią część.

Najpierw pokonał kobietę, a teraz chce walki z Polskim Kenem: Od początku miedzy nami iskrzy! Co wy na to?

Piotr “Mua Boy” Lisowski to makijażysta, który zadebiutował w roli zawodnika MMA na gali MMA VIP 3. Tam pokonał kobietę – Ulę Siekacz, a teraz chce walki z Polskim Kenem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis