MMA PLFAME MMASparing Piotra Pająka z legendarnym Saenchaiem! Były deski! [WIDEO]

Sparing Piotra Pająka z legendarnym Saenchaiem! Były deski! [WIDEO]

Wczoraj informowaliśmy was o treningu Piotr Pająka z legendarnym Saenchaiem, ale to nie koniec! Pojawiło się nagranie ze sparingu, gdzie nie było mowy o taryfie ulgowej.

Warto zaznaczyć, że w styczniu youtuber ”Podróże Wojownika” zamierza trenować i zrobić sparing z następną legendą – Buakaw Banchamek (239-24-12, 73 KO). Będziemy was o tym na bieżąco informować.

W Tajlandii Muay Thai jest od razu za buddyzmem… Z prawie każdym można o tym porozmawiać i jeśli jest się zawodnikiem to traktują Cię jak swojego… 🇹🇭🇹🇭🇹🇭 Miałem okazję potrenować z jednym z dwóch najlepszych zawodników muay thai na świecie 😎 Z wielkim mistrzem SAENCHAI 🙏🏼🇹🇭 Pokazał mi swój styl i swoje sztuczki ! Niesamowite przeżycie i spełnienie jednego z marzeń… 🙏🏼😁🇹🇭 Zapraszam na odcinek i na kanał Podróże Wojownika ! Jutro wstawię sparring ! Nie było lekko 😂 Proszę udostępnić 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

W Tajlandii Muay Thai jest odrazu za buddyzmem… Z prawie każdym można o tym porozmawiać i jeśli jest się zawodnikiem to…

Posted by Podróże Wojownika on Friday, December 10, 2021

Pająk na sparingu z legendą!

Nie było mowy o taryfie ulgowej. Piotr Pająk nie tylko trenował, a również sparował z legendarnym Saenchaiem (303-41-5, 41 KO).

Cały sparing poniżej:

Chcecie zobaczyć następne ciekawe materiały. Zapraszamy do śledzenia kanału Podróże Wojownika [TUTAJ]

Zobacz także:

Kuba Wojewódzki zawalczy w freakowej organizacji? Znamy odpowiedź!

Kuba Wojewódzki był gościem ostatniego ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Jeden z widzów postanowił zapytać popularnego dziennikarza o potencjalny freak fight w jego wykonaniu. 58-latek szybko i konkretnie odpowiedział.

Roman Szymański – czyli „Łowca bonusów”! KSW wspomina nagrodzone walki Polaka! Widzieliście?

Rozpoczęło się odliczanie do gali KSW 65, która już za tydzień. Organizacja w ramach promocji tego wydarzenia przybliżyła postać Romana Szymańskiego – czyli „Łowcy bonusów”.