MMA PLKSWRoman Szymański – czyli „Łowca bonusów”! KSW wspomina nagrodzone walki Polaka!

Roman Szymański – czyli „Łowca bonusów”! KSW wspomina nagrodzone walki Polaka!

Rozpoczęło się odliczanie do gali KSW 65, która już za tydzień. Organizacja w ramach promocji tego wydarzenia przybliżyła postać Romana Szymańskiego – czyli „Łowcy bonusów”.

Szymański KSW

Roman Szymański (14-6) to jeden z najpopularniejszych zawodników w KSW. 28-latek dołączył do federacji w 2016 roku jako były mistrz Fight Exclusive Night. Na gali KSW 65, Szymański po raz dziesiąty wejdzie do klatki największej organizacji w Europie. W swoim ostatnim starciu, „Szymek” pokonał na punkty Donovana Desmae, co pozwoliło mu wrócić na zwycięskie tory po nieudanej próbie zdobycia złota kategorii do -70kg w pojedynku z Marianem Ziółkowskim. Następny pojedynek to kolejny mocny sprawdzian dla Romka, który zmierzy się z niepokonanym mistrzem Oktagon MMA – Mateuszem Legierskim (7-0).

Roman Szymański – „Łowca Bonusów”

W ramach promocji nadchodzącej gali KSW 65, organizacja przygotowała materiał wspominający wszystkie nagrodzone walki Romana Szymańskiego. Nie było ich mało, ponieważ Poznaniak w swoich dziesięciu walkach zdobył aż pięć bonusów.

Jak powiedział w trailerze walki Romana Szymańskiego z Mateuszem Legierskim współwłaściciel organizacji KSW – Maciej Kawulski: „Każdy, kto już widział, czeka na walki Romka. A na każdego, kto jeszcze nie widział, czeka coś, czego jeszcze nie widział”

Zobacz także:

GROMDA 7: ”Hunter” mógł liczyć na duże wsparcie kibiców! Jest nagranie!

Daniel “Hunter” Więcławski od samego początku mógł liczyć na mocne wsparcie kibiców. W sieci pojawiło się nagranie dopingu kibiców – trzeba przyznać, że robi wrażenie.

UFC potwierdza! Jan Błachowicz w walce wieczoru marcowego wydarzenia!

Organizacja UFC potwierdziła dzisiaj informację, która krążyła w sieci od kilku tygodni. Jan Błachowicz wraca do klatki już 26 marca, a przeciwnikiem Polaka będzie Serb – Aleksandar Rakić.

Pająk przygotowuje się do następnej walki w FAME! Treningi z legendą muay-thai! [WIDEO]

Piotr Pająk podróżuje po całym świecie, więc na macie spotykał się już z topowymi zawodnikami. Youtuber ”Podróże Wojownika” wrócił do Tajlandii i od samego początku nie ma nudy, a mocne treningi. Piotr rozpoczął przygotowania do następnej walki. Parę dni temu Pająk na macie spotkał się legendarnym – Saenchaiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis