MMA PLFreak FightKuba Wojewódzki zawalczy w freakowej organizacji? Znamy odpowiedź!

Kuba Wojewódzki zawalczy w freakowej organizacji? Znamy odpowiedź!

Kuba Wojewódzki był gościem ostatniego ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Jeden z widzów postanowił zapytać popularnego dziennikarza o potencjalny freak fight w jego wykonaniu. 58-latek szybko i konkretnie odpowiedział.

Wojewódzki

Trzeba przyznać, że w dość krótkim czasie organizacja FAME MMA zyskała bardzo dużą popularność. Coraz głośniejsze nazwiska toczą walki. Ostatnia gala przyniosła następny rekord jeśli mowa o PPV. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą.

Wojewódzki: Mam wrażenie, że to bękart prawdziwego MMA!

Kuba Wojewódzki w ”Hejt Parku” przez widza został zapytany o potencjalny pojedynek w małych rękawicach z… Mateuszem Morawieckim.

Użyje takiego żartu literackiego, który dobrze zabrzmi w przypadku Mateusz i jego żony to nie moja działka. Ja się lubię bić, ale błagam gdzie z takie śmieszne pieniądze. Nie w ogóle, kibicuje, zapraszam młodych ludzi, którzy walczą w tym, bawi mnie to. Natomiast mam wrażenie, że to bękart prawdziwego MMA, ale jak przyciąga tłumy… 10 tysięcy widziałem w Ergo Arenie ostatnio. Nie ja nie będę się bił. Ja mógłbym się pobić z kimś nie wiem, kiedyś jak jeszcze żył ŚW Gienek Loska to żartowaliśmy, że moglibyśmy się pobić ze względu na podobną masę, ale odszedł.

Cały program poniżej:

Zobacz także:

Dojdzie w przyszłości do rewanżu na FAME MMA? Marcin Malczyński chce drugiej walki z… Tańculą!

To dość zaskakujące słowa! Marcin Malczyński na insta stories odpowiadał na pytania kibiców. Były mistrz FAME MMA po odbudowaniu się nie wyklucza rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis