MMA PLNajnowszeCage WarriorsSkibiński wygrywa na gali Cage Warriors 150 w Londynie! Polak wraca na odpowiednie tory!

Skibiński wygrywa na gali Cage Warriors 150 w Londynie! Polak wraca na odpowiednie tory!

Za nami gala Cage Warriors 150. Podczas jednej z walk nasz rodak – Daniel Skibiński pokonał jednogłośną decyzją sędziów Omiela Browna. Przerwał tym samym serie trzech porażek z rzędu.

Od początku pojedynku Daniel Skibiński próbował sprowadzać rywala do parteru. W płaszczyźnie tej nadzwyczaj dobrze radził sobie Omiel Brown i popularny “Skiba” miał problem z kontrolowaniem walki. Pierwsze pięć minut walki to przede wszystkim klincz i mało akcji ze strony obu zawodników. Pod koniec pierwszej rundy bliski poddania był Brown, jednak Polakowi udało się wybronić.

W drugiej rundzie Daniel Skibiński był w tarapatach. Brytyjczyk ruszył z ciosami, które wstrząsnęły Polakiem. “Skiba” zdołał jednak przetrwać do końca rudny.

W trzeciej odsłonie walka szybko przeniosła się do parteru, gdzie Brown próbował poddać Polaka gilotyną. Daniel szybko się wydostał i nie pozwolił ustabilizować się przeciwnikowi. Omiel Borwn wszystkie siły włożył w to by skończyć “Skibę” przed czasem. Daniel nie robił zbyt wiele, ale wystarczająco by sędzia nie podniósł tej walki do stójki. Prawie cała runda upłynęła na macie, gdzie Skibiński dominował, bił z góry i odbierał nadzieję Omiela Browna na wygraną.

29-28, 29-28, 29-28 – wszyscy sędziowie jednogłośnie uznali wygraną Daniela Skibińskiego.

https://twitter.com/PolskaGurom_MM/status/1636827809896099840

Zobacz także:

Mateusz Legierski ponownie zawalczy na gali Oktagon MMA!

Powoli odsłaniana jest karta walk gali Oktagon 43. W jednym z pojedynków nasz rodak – Mateusz Legierski (8-1) zmierzy się z Matějem Kuznikiem (18-7). Wydarzenie to odbędzie się 20 maja w O2 Arenie w Pradze.

Tomasz Narkun odejdzie z organizacji KSW? Były mistrz odrzucił propozycję walki z…

To będzie koniec przygody Tomasza Narkuna (18-6) w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie możemy wykluczyć. Dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski w studiu (Kanał Sportowy) przed ceremonią ważenia wyjawił, że były mistrz KSW ma kontrakt do końca marca. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis