MMA PLNajnowszeKSWTomasz Narkun odejdzie z organizacji KSW? Były mistrz odrzucił propozycję walki z…

Tomasz Narkun odejdzie z organizacji KSW? Były mistrz odrzucił propozycję walki z…

To będzie koniec przygody Tomasza Narkuna (18-6) w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie możemy wykluczyć. Dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski w studiu (Kanał Sportowy) przed ceremonią ważenia wyjawił, że były mistrz KSW ma kontrakt do końca marca. 

Narkun

To dość zaskakująca informacja, bowiem w mediach społecznościowych ”Żyrafy” widzieliśmy sporo materiałów z przygotowań. Wydawało się, że za moment możemy spodziewać się ogłoszenia jego kolejnej walki.

Sam Narkun w lutym na swoim profilu napisał:

Wrócę na szczyt!

Tomasz Narkun odrzucił propozycję!

Wojsław Rysiewski pojawił się w studiu (Kanał Sportowy) przed ceremonią ważenia. Dyrektor Sportowy KSW wyznał, że Tomasz Narkun (18-6) odrzucił propozycję walki z niepokonanym Oumarem Sy (7-0).

Francuz już dziś stoczy swój trzeci pojedynek w polskiej organizacji. Sy zmierzy się z Luisem Henrique da Silvą (19-8).

Oumar w organizacji KSW jednogłośną decyzją sędziów pokonał Bartłomieja Gładkowicza, a przed czasem odprawił Adam Tomasika.

Zobacz także:

Vitor Belfort dla Mameda na KSW Colosseum 2 na Narodowym? Dyrektor polskiego giganta komentuje!

Od kilku dni w polskiej sieci pojawia się informacja na temat walki Mameda Khalidova na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przeciwnikiem byłego mistrza KSW i legendy polskiego MMA miałby być Vitor Belfort. Czy Brazylijczyk naprawdę jest szykowany dla Mameda na tę galę?

Cezary Oleksiejczuk liczy na wypożyczenie i walkę na KSW Colosseum 2: Ja jestem za! Co wy na to?

Cezary Oleksiejczuk (11-2) pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Mistrz Fight Exclusive Night wyznał, że jest chętny na wypożyczenie na jedną walkę do organizacji KSW. Cezary tym samym chciałby zawalczyć na hitowej gali KSW Colosseum 2.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis