MMA PLNajnowszeCage WarriorsCage Warriors: Polak sprawił niespodziankę w Glasgow! Igor Wojtas pewnie wypunktował rywala

Cage Warriors: Polak sprawił niespodziankę w Glasgow! Igor Wojtas pewnie wypunktował rywala

W sobotę nie brakowało zwycięstw naszych reprezentantów poza granicami kraju. Kolejny sukces miał miejsce na gali Cage Warriors 171 w Szkocji, a dokładnie w Glasgow. Nasz reprezentant Igor Wojtas (11-9) sprawił dużą niespodziankę. Polak pewnie wypunktował faworyta – Ronala Siahaana (8-2).

Wojtas

Na gali odbyło się aż szesnaście pojedynków z czego siedem zakończyło się przed czasem. W main evencie reprezentant Włoch Dumitru Girlean (8-2) w drugiej rundzie gilotyną poddał zawodnika publiczności – Chrisa Bungarda (19-9).

Na całym wydarzeniu wystąpiło dwunastu zawodników reprezentujących Szkocję. Sześciu Szkotów wyszło zwycięsko po gali Cage Warriors 171.

Polak sprawia niespodziankę!

To jest dobra wiadomość. W sobotę w Szkocji nasz reprezentant Igor Wojtas sprawił niespodziankę. Polak jednogłośną decyzją sędziów pokonał faworyta Ronala Siahaana (8-2) z Indonezji. 

Warto zaznaczyć, że Ronal w poprzednim roku jako niepokonany zawodnik próbował pokazać się z dobrej strony i trafić do UFC poprzez Road to UFC. Ostatecznie doznał wtedy pierwszej zawodowej przegranej.

”Gucio” tym samym odnotował drugie zwycięstwo z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis