MMA PLNajnowszeDaniel SkibińskiKolejny Polak zawalczy w Turcji! Daniel Skibiński przed szansą rewanżu

Kolejny Polak zawalczy w Turcji! Daniel Skibiński przed szansą rewanżu

Daniel Skibiński szybko poznał szczegóły swojej następnej walki w zawodowej karierze. ”Skiba” ponownie zawalczy poza granicami naszego kraju i będzie to naprawdę duże wyzwanie. 33-latek stanie przed szansą udanego zrewanżowania się za błyskawiczną przegraną przed czasem.

Skibiński

Skibiński jeszcze w 2021 roku miał kapitalną serię i wydawało się, że jest o krok, aby trafić do największej organizacji na świecie. Ostatecznie wszystko się posypało po błyskawicznej przegranej w UAE Warriors. Była też przygoda w Cage Warriors, gdzie nasz reprezentant z czterech walk wygrał tylko jedną. Polak na odpowiednie tory wrócił w ojczyźnie na galach Hybrid MMA. Daniel szybko pokonał Alissona Marreirę z Brazylii, który po minucie i czterech sekundach doznał kontuzji. 

W ostatniej walce Daniela nie brakowało kontrowersji. ”Skiba” wygrał splitem z Włochem – Leonardo Damianim. Warto jednak zaznaczyć, że była to mocno dyskusyjna decyzja sędziów. Włoch nie mógł pogodzić się z tym werdyktem, a Daniel w wywiadzie po walce wyznał, że nie czuje się zwycięzcą i proponuje rewanż.

Skibiński zawalczy w Turcji!

Daniel Skibiński nie musiał długo czekać, aby poznać szczegóły kolejnego pojedynku.

”Skiba” wystąpi w main evencie gali Khan Fight 4, która osiemnastego maja odbędzie się w Turcji. Polak ponownie skrzyżuje rękawice z również doświadczonym Tahirem Abdullaevem.

To właśnie zawodnik z Azerbejdżanu przerwał świetną passę Polaka. ”Skiba” przegrał wtedy już po 45-sekundach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis