MMA PLFAME MMASarius z mocnym przesłaniem do FAME MMA: Co jest z walką? Odbieracie te telefony czy nie?

Sarius z mocnym przesłaniem do FAME MMA: Co jest z walką? Odbieracie te telefony czy nie?

Jak widać Mariusz Golling jest rozczarowany całą sytuacją. Popularny raper jest często pytany przez fanów, kiedy dojdzie do jego debiutu w organizacji FAME MMA. ”Sarius” postanowił odpowiedzieć i skierować mocne przesłanie do freakowej federacji.

Sarius

Przypomnijmy, że Golling był przymierzany do walki na zasadach bokserskich z popularnym ”Don Kasjo”. Ostatecznie wszystko skończyło się fiaskiem, bowiem Kasjusz Życiński opuścił FAME MMA i został włodarzem nowo powstałej organizacji PRIME SHOW MMA. Co ciekawe Kasjusz wystąpił w co-main evencie w Atlas Arenie, gdzie pewnie wypunktował Mateusza Murańskiego.

Warto zaznaczyć, że ”Sarius” ma za sobą epizod bokserski. Golling współpracował z takimi artystami jak O.S.T.R. czy Hades. Swój debiut odnotował w 2013 roku albumem ”Blisko leży obraz końca”. 

Sarius: Taki musi być bezpośredni nurt gadania z wami!

Mariusz Golling cały czas jest pytany przez fanów, kiedy dojdzie do jego debiutu w FAME MMA. ”Sarius” postanowił zareagować na insta stories i ma ważny przekaz do freakowej organizacji. 

Słuchajcie, wy mnie pytacie, co z moją walką? Ja pytam Fame MMA – co jest z moją walką? Odbieracie te telefony czy nie? Mamy pewne alternatywy. Co jest z wami goście, k*rwa, nie wiem. Taki musi być bezpośredni nurt gadania z wami. Dawajcie, odzywajcie się, co robimy, czy nic nie robimy. Bo w tym momencie to już nie są sprawy jednego ula. Ja też już jestem gotowy

Całe wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Sunday, April 24, 2022

Jak myślicie z kim ”Sarius” zawalczy w FAME MMA?

Zobacz także:

Ferrari zapewnia po aferze maczetowej: Ewentualnie złoży zeznania takie powiedzmy na ich korzyść! Co wy na to?

Amadeusz Roślik w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco obszernie skomentował i opowiedział historię maczetową. Popularny ”Ferrari” nie zamierza iść na policję. Zawodnik FAME MMA zapewnia, że jeśli by to zrobił, to tylko aby złożyć zeznania bardziej na korzyść ludzi, którzy go zaatakowali.

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO] Widzieliście?

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem! ‘

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis