MMA PLMarcin NajmanBędzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem! ‘

Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman

Konfrontację przeprowadził portal MMA.PL, a zarówno Paweł Jóźwiak, jak i Marcin Najman chętnie do niej przystąpili. Walka tych dwóch właścicieli jest mocno pożądana przez kibiców MMA w naszym kraju. I to nie tylko kibiców MMA w wersji freakowej!

Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman – I Konfrontacja właścicieli przed starciem

O tej walce trąbiło się od dawna! Konflikt na linii Jóźwiak-Najman narasta od miesięcy. Padały już w nim mocne słowa, kiedy to prezes FEN nazywał wprost Najmana “grubasem”:

“Zacznij się grubasie trochę ruszać, bo trochę głupio będzie jak będziesz świecił tym swoim wielkim bębnem i do walki ze mną będziesz musiał wejść w koszulce.” – grzmiał prezes.

Ostatnio nawet Paweł Jóźwiak jasno dał znak, że podejmuje rękawice, którymi zachęca go “El Testosteron”:

Teraz natomiast przyszedł czas na I Konfrontację między tymi osobami. Zarówno Paweł Jóźwiak jako prezes FEN i Marcin Najman jako prezes MMA VIP są bardziej znani ze swojej promotorskiej strony, więc ich konfrontacja zapowiada się bardzo ciekawie.

A kto wygrał starcie na słowa? Sprawdźcie sami:

Oczywiście dajcie też znać komu kibicowalibyście w potencjalnej walce Jóźwiak vs Najman. Czy bylibyście za prezesem FEN czy za właścicielem MMA VIP?

Zobacz także:

Robert Whittaker wypada z UFC 275! Marvin Vettori wskazał dwóch zawodników, z którymi chce się zmierzyć!

Niestety, złe informacje dotyczące rozpiski gali UFC 275. Były mistrz wagi średniej Robert Whittaker wypadł z zaplanowanej walki z Marvinem Vettorim. Włoch teraz wskazuje dwóch kandydatów na jego nowego rywala!

“To świetny materiał na mistrza” – zapowiedź walki Ruchała vs Baiano na KSW 69 [WIDEO]

Robert Ruchała to świetny materiał na mistrza – tak twierdzi jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW Maciej Kawulski, który wystąpił w zapowiedzi walki Ruchała vs Baiano, do której dojdzie już w tę sobotę na gali KSW 69.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis