MMA PLNajnowszeBellatorRyan Bader i Fedor twarzą w twarz przed pożegnalną walką legendy na Bellator 290 [WIDEO]

Ryan Bader i Fedor twarzą w twarz przed pożegnalną walką legendy na Bellator 290 [WIDEO]

Mistrz wagi ciężkiej Bellatora – Ryan Bader i najbliższy pretendent do tytułu – Fedor Emelianenko twarzą w twarz po środowej konferencji prasowej! Staredown między dwoma zawodnikami był ozdobą spotkania z mediami, które zapowiadało sobotnią galę Bellator 290.

Ryan Bader i Fedor twarzą w twarz

Bader i Fedor zmierzą się w main evencie wspomnianej gali, która już w sobotę 4 lutego odbędzie się w Inglewood w stanie Kalifornia.

Ryan Bader i Fedor twarzą w twarz

Pojedynek ten będzie rewanżem za starcie ze stycznia 2019 roku, kiedy to Bader bardzo szybko, bo w zaledwie 35 sekund znokautował legendarnego Rosjanina:

Po tamtej porażce, Fedor wygrał dwie kolejne walki – z Rampagem Jacksonem i Timem Johnsonem, czym zapewnił sobie walkę o pas wagi ciężkiej Bellatora. Walkę, która będzie jednocześnie jego pożegnaniem z zawodowym sportem.

Fedor obecnie ma bowiem 46 lat i przez wielu kibiców uznawany jest za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej wszechczasów.

Face to face między Amerykaninem a Rosjaninem przed sobotnią konfrontacją poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis