MMA PLNajnowszeBellatorBellator: Była mistrzyni FEN poznała szczegóły drugiej walki! To będzie duże wyzwanie

Bellator: Była mistrzyni FEN poznała szczegóły drugiej walki! To będzie duże wyzwanie

Już siedemnastego maja we Francji, a dokładnie w Paryżu odbędzie się gala Bellator Champions Series. Swoją drugą walkę w jednej z największych organizacji na świecie stoczy dobrze znana w naszym kraju – Ekaterina Shakalova (8-1). Była mistrzyni Fight Exclusive Night stanie przed dużym wyzwaniem.

Shakalova

W main evencie czeka nas walka o pas w wadze lekkiej. Niepokonany Usman Nurmagomedov (17-0) skrzyżuje rękawice z doświadczonym Alexandrem Shabilym (24-3). Wcześniej kibiców czeka starcie o tytuł wagi koguciej pomiędzy Patrichy Mixem (19-1), a Mamegomedem Magomedovem (20-3).

Będą także zawodnicy mający epizod w KSW. W pierwszej kolejności Gregory Babene (23-11), który w przeszłości mierzył się z Antonim Chmielewskim czy Michałem Materlą. Babene może popisać się świetną serią, a teraz przyjdzie czas na duży sprawdzian, bowiem jego oponentem będzie Costello Van Steenis (14-3). Na odpowiednie tory będzie chciał wrócić jeden z najmocniejszych rywali ”Gamera” w KSW – Mansour Barnaoui (20-6). Francuz zmierzy się z Japończykiem – Yusuke Yachim (26-13).

Znamy szczegóły!

Ekaterina Shakalova (8-1) już siedemnastego maja w Paryżu stoczy swój drugi pojedynek w organizacji Bellator. Reprezentantka Ukrainy zmierzy się z byłą zawodniczką UFC – Aspen Ladd (11-5).

26-latka świetnie prezentowała się w Polsce, gdzie chociażby pewnie pokonywała Różę Gumienną czy Izabelę Badurek. Ekaterina dzierżyła także tytuł w organizacji Fight Exclusive Night. Ostatni start Shakalovej miał miejsce w sierpniu, gdy udanie zadebiutowała w Bellatorze. Pokonała wtedy splitem Brazylijkę – Dayanę Silvę.

Ladd w UFC odnotowała siedem walk z czego cztery zwyciężyła. Zawodniczka z USA skrzyżowała rękawice choćby z Germaine de Randamie oraz Raquel Pennington. Aspen ostatnie walki toczyła w PFL, gdzie pokonała przed czasem Polkę – Karolinę Sobek, a w ostatniej walce przegrała na puntkty z Kaylą Harrison.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis