MMA PLNajnowszeFAME MMAKim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Karaś

W main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek w MMA i w freakowej organizacji. Łaszczyk ma dalej nadzieje, że w niedalekiej przyszłości stanie przed szansą zawalczenia o mistrzostwo świata w boksie. Trzeba przyznać, że przez takie starcie promocyjnie może mocno wzrosnąć.

To nie koniec, bowiem fanów freaków czeka chociażby starcie w rzymskiej klatce. Do wyjaśnienia mocnej spiny dojdzie pomiędzy Michałem ”Boxdelem” Baronem, a Pawłem Jóźwiakiem.

Robert Karaś – wiek, wzrost

Robert Karaś urodził się 30 listopada 1988 roku w Elblągu. Triatlonista ma 177 cm wzrostu.

To jest właśnie Robert Karaś!

34-latek pochodzący z Elbląga już w tym momencie na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Robert Karaś jest przykładem sportowca, który przekracza wielkie granice – dzięki swojemu charakterowi i pracowitości.

Karaś to polski triathlonista, który ma na swoim koncie chociażby tytuł mistrza i rekordzisty świata w w Ultra Triathlonie na dystansie pięciokrotnego Ironmana zdobyty w 2018 roku i podwójnego Ironamana (miało to miejsce w 2017 oraz 2019 roku). Jest także rekordzistą Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku.

Warto zaznaczyć, że Robert przed rozpoczęciem treningów pracował jako strażak.

Do debiutu Roberta Karasia w FAME MMA miało dojść na czternastej edycji, a jego przeciwnikiem byłby wtedy Adam Josef. Karaś doznał poważnej kontuzji, więc jego występ był niemożliwy. Karaś do walki przygotowuje się w klubie Uniq Fight Club.

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk porównał zarobki w FAME i boksie! Brutalna prawda! Co wy na to?

Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem Sport.pl porównał zarobki w boksie i w freakowej organizacji FAME MMA. Niepokonany pięściarz już w najbliższy piątek odnotuje debiut w mieszanych sztukach walki. ”Szczurek” w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Kacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte! Widzieliście?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zabrał głos po swojej trzeciej walce w organizacji Fight Exclusive Night. ”Polish Machine” chciał odnotować pierwsze upragnione zwycięstwo w czołowej organizacji MMA w naszym kraju. To się nie udało i musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis