MMA PLNajnowszeArek TańculaTańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Tańcula

Do walki Murański-Bomba doszło na ostatniej gali High League 5. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1. Podopieczny Izu Ugonoha w tym zestawieniu pokazał się z naprawdę dobrej strony. Bomba dominował! Po kolejnym faulu sędzia zdyskwalifikował ”Murana”.

Tańcula już w piątek miał doczekać się walki o pas w organizacji FAME MMA. Byłoby to starcie z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Ostatecznie Tańcula doznał kontuzji i do walki nie dojdzie.

Tańcula o Bombie!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o Pawle Bombie.

– Jeszcze na koniec chciałbym Cię podpytać o Bombę. Pokonał Mateusza Murańskiego i tak… chyba trochę poleciał za bardzo. Nie uważasz?  

Wiesz co, to ja ostatnio stary do niego krzyczę ”Cześć, cześć”’ i mnie nie zobaczył. ”Cześć, cześć” mówię ”Co Ty k*** pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś. ”Nie, sorry nie widziałem Cię!” – przechodził koło mnie i mnie nie widział. Może rzeczywiście… Chociaż nie wiem ile w tym jest kreacji aktorskiej, ile w tym jest gry. On się akurat jako jeden z niewielu od razu i szybko odnalazł w tym świecie freak fightów i on chyba wie jak to robić, żeby było zamieszanie. Ale… no wygląda na to, że tak trochę wiesz jakby pokonał co najmniej Mike’a Tysona, się zachowuje. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk porównał zarobki w FAME i boksie! Brutalna prawda! Co wy na to?

Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem Sport.pl porównał zarobki w boksie i w freakowej organizacji FAME MMA. Niepokonany pięściarz już w najbliższy piątek odnotuje debiut w mieszanych sztukach walki. ”Szczurek” w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Kacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte! Widzieliście?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zabrał głos po swojej trzeciej walce w organizacji Fight Exclusive Night. ”Polish Machine” chciał odnotować pierwsze upragnione zwycięstwo w czołowej organizacji MMA w naszym kraju. To się nie udało i musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis