MMA PLNajnowszeBellatorMEGOGO będzie na wyłączność transmitować MMA od Bellatora

MEGOGO będzie na wyłączność transmitować MMA od Bellatora

MEGOGO będzie wyłącznym nadawcą promocji Bellator MMA w Polsce do końca 2024 roku. Pierwszy transmitowany w serwisie event Bellator Champions Series Paris odbędzie się już w piątek 17 maja o 18:00.

MEGOGO będzie transmitować Bellatora
Foto: MEGOGO

Najlepsi zawodnicy MMA spotkają się w szeregu pojedynków, a głównym z nich będzie debiut Cédrika Doumbé (5-1) w walce z Jalilem Willisem (17-4, 1 NC). Doumbé podpisał także wieloletni kontrakt na wyłączność z PFL i zadebiutuje w Bellatorze zaraz po swoim występie na PFL Europe Paris na początku tego roku. „The Best” stanie do walki z weteranem Bellatora zwanym „Barbaric”, który ma na koncie 12 walk i który wygrał trzy z czterech ostatnich pojedynków w Bellatorze.

Wszystkie transmisje będą dostępne dla widzów w sekcji „Sport” oraz na kanale pop-up, który pojawi się w dniu wydarzenia w sekcji „Telewizja”. Walki można oglądać w pakietach Optymalnym i Maksymalnym. Komentatorem wydarzenia będzie Daniel Dziubicki.

Zasadniczo serwis MEGOGO nie pokazuje walk z udziałem zawodników z Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi! Żadna z tych walk nie zostanie pokazana na MEGOGO.

Ponadto MEGOGO transmituje na wyłączność MMA od Professional Fighters League (PFL), która jest właścicielem Bellatora.

Przypomnijmy, że MEGOGO pojawiło się na polskim rynku zimą 2023 roku. W tym czasie serwis ten transmitował na wyłączność szereg wydarzeń sportowych, takich jak walka Usyk-Dubois, Puchar Narodów Afryki i CAVEMMA. MEGOGO oferuje również użytkownikom katalog kanałów TV online, a także filmy i seriale VOD.

O MEGOGO:

MEGOGO — międzynarodowy serwis założony w 2011 roku. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa dostarczająca różnorodne treści audiowizualne, obejmujące filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Znana ze swojej innowacyjności i bogatej oferty, platforma MEGOGO zdobyła uznanie globalnej publiczności, oferując atrakcyjne i zróżnicowane treści dla milionów subskrybentów

O PFL

Professional Fighters League (PFL) jest jedną z wiodących organizacji MMA na świecie i jedną z najszybciej rozwijających się lig sportowych na świecie. PFL ma pięć franczyz walk na żywo oferujących całoroczną zawartość: FL League Season, PFL PPV Super Fights, PFL Challenger Series, PFL International Leagues i Bellator. Założona w 2018 roku PFL jest wspierana przez głównych inwestorów, w tym SRJ, Ares, Knighthead, Luxor Capital, Waverley Capital, Elysian Park Ventures, a także wielu właścicieli drużyn NBA, MLB, NHL i MLS.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis