MMA PLNajnowszeBellatorBellator: Polka w karcie walk! Karolina Sobek zawalczy już pod koniec czerwca!

Bellator: Polka w karcie walk! Karolina Sobek zawalczy już pod koniec czerwca!

Mamy dobre wiadomości. Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-2) już dwudziestego drugiego czerwca wystąpi w Irlandii, a dokładnie w Dublinie na gali Bellator Champions Series. Będzie to kolejna walka Karoliny w dużej prestiżowej organizacji – wcześniej miała okazję zawalczyć w PFL. 

Sobek

24-latka po czterech zwycięstwach w tym trzech odniesionych przed czasem – została zauważona. Polka pojawiła w turnieju organizacji PFL w wadze piórkowej. Sobek wypłynęła na bardzo szerokie wody.

Karolina w debiucie przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Evelyn Martins. Ostatni pojedynek miał miejsce w czerwcu poprzedniego roku, gdy zmierzyła się z doświadczoną byłą zawodniczką UFC. Polka trzy sekundy przed końcem drugiej rundy została poddana z rąk Aspen Ladd. 

Polka zawalczy w Dublinie!

Karolina Sobek (4-2) poznała szczegóły swojego kolejnego pojedynku. Polka tym razem wystąpi na gali Bellator Champions Series. Sobek w Dublinie zmierzy się z niepokonaną Michelle Montague (4-0). 

Zawodniczka z Nowej Zelandii ma za sobą spore doświadczenie amatorskie. Michelle odnosiła sukcesy na IMMAF, gdzie pokazywała się z świetnej strony kończąc swoje przeciwniczki przed czasem. Było dużo skończeń przez balachę, ale też pojawiło się zwycięstwo za sprawą gilotyny, balachy na kolano czy trójkąt nogami.

30-latka na zawodowstwo przeszła w 2022 roku, kiedy to zadebiutowała w PFL i wygrała szybko w pierwszej rundzie. W kolejnych walkach było równie efektownie. Co ciekawe “The Wild One” wszystkie swoje walki kończy duszeniem zza pleców. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis