MMA PLFENRusza akcja #WalczNaFEN! Polska organizacja poszukuje zawodników do występu na majowej gali!

Rusza akcja #WalczNaFEN! Polska organizacja poszukuje zawodników do występu na majowej gali!

Foto: FEN

W sieci rusza akcja #WalczNaFEN, w której udział może wziąć dosłownie każdy! Fight Exclusive Night rozpoczyna pionierski projekt, po którym można zostać zawodnikiem polskiej organizacji oraz wystąpić na gali FEN 34.

Ta odbędzie się już 28 maja i w karcie walk znajduje się miejsce dla uczestników wspomnianego konkursu “#WalczNaFEN”.

Rusza akcja #WalczNaFEN! Polska organizacja poszukuje zawodników do występu na majowej gali!

W sieci pojawiły się kompletne zasadny projektu, którego inicjatorem jest organizacji Fight Exclusive Night.

Jak dostać się na rozpiskę gali FEN 34?

Do 5 maja trzeba nagrać film lub opublikować zdjęcie i dopisać hashtag “#WalczNaFEN”.

Gala FEN34 – Zawalcz Na Fen!

Jeżeli jesteś twórcą internetowym i chcesz się sprawdzić w klatce – już 28 maja możesz to zrobić. Wystarczy, że wrzucisz na swój profil na Instagramie zdjęcie lub film z oznaczeniem @fightexclusivenight oraz #WalczNaFEN w opisie, a może to Ty zawalczysz przed dziesiątkami tysięcy widzów. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 maja do godziny 12:00, nie możecie przegapić tej okazji! W nowej formule zawalczą nie tylko zawodowcy, ale również polscy influencerzy. Co najlepsze, jeżeli jesteś twórcą internetowym i chcesz się sprawdzić w klatce – już 28 maja możesz to zrobić. Wystarczy, że wrzucisz na swój profil na Instagramie zdjęcie lub film z oznaczeniem @fightexclusivenight oraz #WalczNaFEN w opisie, a może to Ty zawalczysz przed dziesiątkami tysięcy widzów. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 maja do godziny 12:00, nie możecie przegapić tej okazji!

Regulamin zgłoszeń do walki znajduje się w bio na naszym Instagramie @fightexclusivenight.

LINK

Więcej szczegółów o akcji Fight Exclusive Night w regulaminie konkursu, który publikujemy poniżej:

Zdjęcie

Zobacz także:

Handlarz narkotyków podczas zatrzymania podał się za… Conora McGregora!

Do niecodziennej sytuacji doszło na Wyspach Brytyjskich. Mieszkaniec Londynu, podczas zatrzymania przez funkcjonariuszy policji przedstawił się jako… Conor McGregor.

Martin Lewandowski o Parke: Nie podoba mi się to jak rozgrywa, co robi…

Martin Lewandowski został zapytany o następną walkę Normana Parke (28-7-1), gdzie w stawce będzie pas KSW. Wydaje się, że będzie ciężko o następny pojedynek ”Stormina” w największej organizacji w naszym kraju.

KSW: To byłby hit! Tomasz Sarara ma na celowniku rywala!

Tomasz Sarara to nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. O debiucie utytułowanego kick-boxera mówi się od dłuższego czasu. Sarara ma już w tym momencie na celowniku potencjalnego rywala.

Colby Covington następny dla Kamaru Usmana. Mocne słowa pretendenta po UFC 261!

Wygląda na to, że Colby Covington jest następny dla mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana. Nigeryjczyk na minionej gali UFC 261 znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala i przedłużył swoją serię zwycięstw do 18.