MMA PLArchiwumKSWKSW: To byłby hit! Tomasz Sarara ma na celowniku rywala!

KSW: To byłby hit! Tomasz Sarara ma na celowniku rywala!

Tomasz Sarara to nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. O debiucie utytułowanego kick-boxera mówi się od dłuższego czasu. Sarara ma już w tym momencie na celowniku potencjalnego rywala.

Sarara

Ostatnią walkę Tomasz Sarara stoczył w lutym 2019-roku. Tomek przed własną publicznością pokonał jednogłośną decyzją sędziów solidnego Abdarhmane Coulibaly z Francji.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

To byłoby dopiero zestawienie!

Tomasz Sarara na swoim kanale porozmawiał z Martinem Lewandowskim. Tomasz nie krył, że chciałby, aby w przyszłości KSW doprowadziło do jego starcia z Gokhanem Sakim (1-2, MMA). Jeden z właścicieli KSW jest zainteresowany takim zestawieniem, lecz pojawia się pewien problem…

Oczywiście nie na pierwszą walkę, nie na debiut, ani w pierwszych dwóch, trzech walkach, ale później bym bardzo chętnie cię z nim zestawił. Ma kontrakt zawieszony tak, że może walczyć w innych formułach, natomiast w MMA musi wrócić do UFC. Ten kontrakt jest nadal obowiązujący.

Całe wideo poniżej:

Reprezentant Turcji to światowa gwiazda kick-boxingu. Gokhan zdecydował, że spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. ”The Rebel” w UFC zadebiutował we wrześniu 2017-roku, gdy po dużych problemach rozprawił się przed czasem z Luisem Henrique da Silvą.

W ostatniej walce zaś nie było już zwrotów akcji. Khalil Rountree potrzebował niecałych dwóch minut, aby znokautować rywala.

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz szykuje się do kolejnej walki. W przygotowaniach pomaga jej… Joanna Jędrzejczyk! Zaskoczeni?

Karolina Kowalkiewicz (12-6) po dłuższej przerwie szykuje się do powrotu do oktagonu UFC. W przygotowaniach pomaga jej m.in była rywalka – Joanna Jędrzejczyk (16-4).

Lewandowski o debiucie Sarary w KSW: Może Szpilka?

Długo mówiło się o debiucie Krakowianina w MMA. Już wiemy, że kilka dni temu – Sarara podpisał kontrakt z organizacją KSW. Nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzy się w swoim debiucie 35-latek, ale na pewno będzie to mocny pojedynek. Może Szpilka? – zaproponował współwłaściciel organizacji KSW – Martin Lewandowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis