MMA PLArchiwumKSWMartin Lewandowski o Parke: Nie podoba mi się to jak rozgrywa, co robi…

Martin Lewandowski o Parke: Nie podoba mi się to jak rozgrywa, co robi…

Martin Lewandowski został zapytany o następną walkę Normana Parke (28-7-1), gdzie w stawce będzie pas KSW. Wydaje się, że będzie ciężko o następny pojedynek ”Stormina” w największej organizacji w naszym kraju.

Lewandowski

”Stormin” swój najbliższy pojedynek stoczy piętnastego maja. Ex zawodnik UFC wystąpi w walce wieczoru jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. Parke na zasadach bokserskich zmierzy się z popularnym Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. W stawce pojawi się kilogramowa sztabka złota.

Lewandowski o walce Parke-Ziółkowski: Nie biorę go pod uwagę!

Martin Lewandowski w rozmowie z mmarcoks.pl został zapytany o potencjalną walkę o pas kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim (23-8-1), a Normanem Parke (28-7-1). Odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Nie. Myślę, że nie. Norman ma teraz swoje rozterki życiowe. Nawet nie biorę go pod uwagę. Był planowany, nie podoba mi się to jak rozgrywa, nie podoba mi się co robi. Tyle szans ile już zdążył wykorzystać i takiej dobrej woli z naszej strony, że naprawdę mam go kompletnie poza głową jeżeli chodzi o jakieś ciekawe zestawienia. Nie jest to zawodnik, na którym można tak naprawdę jakoś opierać budowanie jakiejkolwiek dywizji, bo jest po prostu nie stabilny.   

”Stormin” pod banderą największej organizacji w naszym kraju odnotował siedem walk. Były to 3-emocjonujące walki z Mateuszem Gamrotem czy chociażby zwycięstwo nad Borysem Mańkowskim. Warto zaznaczyć, że Parke przez moment był nawet tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej.

Zobacz także:

Są pierwsze słowa Narkuna po walce! Widzieliście?

Tomasz Narkun zabrał wreszcie głos po porażce na gali KSW 60. “Żyrafa” w walce wieczoru ponownie musiał uznać wyższość mistrza wagi ciężkiej Phila De Friesa.

Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera na UFC 261! Kibice krzyczeli “jeb**ć Jake’a Paula” To już przesada?

Były podwójny mistrz UFC oraz jeden z legendarnych zawodników mieszanych sztuk walki Daniel Cormier chciał spoliczkować youtubera – Jake’a Paula na minionej gali UFC 261. O sprawie jest głośno w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis