MMA PLArchiwumConor McGregorHandlarz narkotyków podczas zatrzymania podał się za… Conora McGregora!

Handlarz narkotyków podczas zatrzymania podał się za… Conora McGregora!

Do niecodziennej sytuacji doszło na Wyspach Brytyjskich. Mieszkaniec Londynu, podczas zatrzymania przez funkcjonariuszy policji przedstawił się jako… Conor McGregor.

McGregor

Mark Nye – bo o nim mowa – to mieszkaniec Stanwell w okolicach Londynu. Do zatrzymania doszło 11 lutego, kiedy to na widok policjantów – podejrzany zaczął się dziwnie zachowywać, żeby po chwili wyrzucić z kieszeni środki odurzające.

“Nazywam się Conor McGregor”.

Stróże prawa natychmiastowo rozpoczęły proces zatrzymania przestępcy. Ten, kiedy usłyszał pytanie o tożsamość – bez zastanowienia – odpowiedział, że nazywa się “Conor McGregor”. Funkcjonariusze dostrzegli wyraźne podobieństwo handlarza do Conora McGregora, jednak nie dali się nabrać na to oszustwo.

W trakcie dochodzenia – Nye, posiadał kilkaset wizytówek “McGregor Enterprise.”

Sprawa przyszywanego “Conora” miała miejsce w sądzie w Guildford, 9 kwietnia 2021 roku. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa oraz handel narkotykami. Jakby tego było mało – znalezione przy nim wizytówki, wykorzystywane były w ramach usługi, dostarczania jego produktu. Na wizytówkach mogliśmy dostrzec napis: “Najlepsze krople w Surrey – McGregor Enterprise”.

Prowadzący sprawę funkcjonariusz – PC McGill, na konferencji prasowej powiedział

Dzięki pracy naszego zespołu ds. narkotyków wyeliminowaliśmy kolejnego dilera z naszych ulic i nie pozwolimy Markowi wyrządzać dalszej krzywdy ludziom.

Policjanci podczas śledztwa, dotarli do wiadomości tekstowych, które są dowodem na ogromną skalę działania przestępcy. W trakcie przeszukania jego domu, znaleziono również środki do zwiększania objętości narkotyków. Handlarz trafi za kratki na dwa lata i dziewięć miesięcy.

Conor McGregor (22-5) to absolutnie największa gwiazda MMA na świecie. Irlandczyk to były podwójny mistrz UFC w kategorii piórkowej oraz lekkiej. Pokonywał w swojej karierze takich zawodników jak Dustin Poirier, Jose Aldo czy Nate Diaz. W ostatniej walce, niespodziewanie przegrał z Dustinem Porierem na gali UFC 257 przez TKO w 2 rundzie. Rewanżowa walka pomiędzy Irlandczykiem, a Amerykaninem zaplanowana jest na galę UFC 264, która odbędzie się w Las Vegas.

Zobacz także:

“Pudzian” vs. “Juras” walką wieczoru KSW 61!

Foto: Fortuna
Właśnie poznaliśmy walkę wieczoru gali KSW 61. Piątego czerwca w okrągłej klatce spotkają się Mariusz Pudzianowski (14-7, 1 N/C) i Łukasz Jurkowski (17-11).

Lewandowski o debiucie Sarary w KSW: Może Szpilka?

Długo mówiło się o debiucie Krakowianina w MMA. Już wiemy, że kilka dni temu – Sarara podpisał kontrakt z organizacją KSW. Nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzy się w swoim debiucie 35-latek, ale na pewno będzie to mocny pojedynek. Może Szpilka? – zaproponował współwłaściciel organizacji KSW – Martin Lewandowski.

Martin Lewandowski o Parke: Nie podoba mi się to jak rozgrywa, co robi…

Martin Lewandowski został zapytany o następną walkę Normana Parke (28-7-1), gdzie w stawce będzie pas KSW. Wydaje się, że będzie ciężko o następny pojedynek ”Stormina” w największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis