MMA PLNajnowszeFENNowa walka w rozpisce FEN 55! Prezes Jakub Borowicz zapowiada głośny powrót!

Nowa walka w rozpisce FEN 55! Prezes Jakub Borowicz zapowiada głośny powrót!

Bartłomiej Dragański (4-2, 1 KO, 3 SUB) podejmie Piotra Golona (5-1, 1 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 55, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Będzie to trzeci pojedynek w kategorii półśredniej podczas gali na Warmii.

Nowa walka w rozpisce FEN 55

Bilety na FEN 54 i FEN 55.

Dragański 2 kwietnia 2022 roku zadebiutował na zawodowstwie. W bardzo efektowny sposób pokonał przez duszenie trójkątem znanego z występów w FEN Dariusza Wilka. Podczas debiutu pod sztandarem FEN wygrał w premierowej odsłonie z Alanem Szymańskim trójkątnym duszeniem rękoma. Podczas gali FEN 42 poddał Tomasza Ostrowskiego, w marcu 2023 roku rozprawił się w 1. rundzie z Marcinem Grześkowiakiem. W karierze amatorskiej stoczył 38 walk, z czego 26 wygrał. Reprezentant Dragon Fight Club Sochaczew to ośmiokrotny złoty medalista zawodów ALMMA.

“Piotr Golon debiutował w FEN w 2020 roku, ale wtedy na jego drodze stanął już wtedy zdolny i obiecujący Kamil Kraska. Po czterech kolejnych zwycięstwach wraca do FEN. Rok temu tę walkę wygrałby pewnie Bartek Dragański, ale teraz jest po dwóch porażkach i musi wygrać, bo inaczej czółówka kategorii półśredniej mocno mu odjedzie. Golon szybko może wskoczyć na zaplecze elity. 2024 rok może zakończyć już jednak jako ten, który będzie patrzył z optymizmem w kierunku czołówki w 77 kg.”

Golon jest rozpędzony czterema kolejnymi zwycięstwami. W czerwcu 2023 roku poddał w 1. rundzie Karola Brombika podczas gali Babilon MMA 36, wcześniej decyzją sędziów jego wyższość uznać musiał Daniel Hromek. Golon debiut w FEN zaliczył w sierpniu 2020 roku, gdy w 1. rundzie przegrał przez poddanie z Kamilem Kraską.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis