MMA PLFENRozpiska FEN 34: Kamil Piórkowski z “Hotel Paradise” ma nowego rywala!

Rozpiska FEN 34: Kamil Piórkowski z “Hotel Paradise” ma nowego rywala!

Rozpiska FEN 34. Kamil Piórkowski, czyli uczestnik “Hotelu Paradise” ma nowego rywala. Organizacja Fight Exclusive Night chyba znalazła odpowiednie zastępstwo!

Rozpiska FEN 34: Kamil Piórkowski z “Hotel Paradise” ma nowego rywala!

Adam Radziszewski podejmie Kamila Piórkowskiego podczas gali FEN 34, która odbędzie się 28 maja. Radziewski wskakuje tym samym w miejsce Artura Sargsyana, który doznał kontuzji. Transmisja z wydarzenia odbędzie się w systemie PPV.

Radziszewski ma 25 lat i mieszka w Trąbkach Wielkich pod Gdańskiem. To bohater pierwszej edycji popularnego programu telewizyjnego “Hotel Paradise”.

Piórkowski ma 26 lat i mieszka w Chorzowie. Również w przeszłości był uczestnikiem programu “Hotel Paradise”. Występował w drugiej edycji formatu.

FEN 34: Adam Radziszewski nowym rywalem Kamila Piórkowskiego - Polsat Sport

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Wielkie powitanie mistrza wagi ciężkiej! Tak N’Gannou został przywitany w rodzinnym Kamerunie!

Francis N’Gannou (16-3) w tym momencie to jedna z największych gwiazd na terenie Afryki. ”Predator” w wielkim stylu został powitany w rodzinnym Kamerunie.

Taxi Złotówa ostro o Syntolu: Mam nadzieję, że bicepsy nie eksplodują i nie dostanę plamą oleju…

Szymon Wrzesień w mocnych słowach wypowiedział się o Szymonie ”Syntolu” Komandosie. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca.