MMA PLFrancis NgannouWielkie powitanie mistrza wagi ciężkiej! Tak N’Gannou został przywitany w rodzinnym Kamerunie!

Wielkie powitanie mistrza wagi ciężkiej! Tak N’Gannou został przywitany w rodzinnym Kamerunie!

Francis N’Gannou (16-3) w tym momencie to jedna z największych gwiazd na terenie Afryki. ”Predator” w wielkim stylu został powitany w rodzinnym Kamerunie.

N'Gannou

Francis upragniony pas zdobył dwudziestego siódmego marca na UFC 260. Był to wyczekiwany rewanż z Stipe Miociciem. ”Predator” nie pozostawił wątpliwości i w drugiej rundzie znokautował zawodnika pochodzącego z Chorwacji.

Tak wyglądało powitanie mistrza!

Zobaczcie jak kibice w Kamerunie powitali mistrza wagi ciężkiej UFC – Francisa N’Gannou (16-3).

Niewykluczone, że 34-latek w pierwszej obronie tytułu stanie do rewanżu z Derrickiem Lewisem (25-7), który może aktualnie pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu. Warto dodać, że to Lewis sprawił ostatnią przegraną w rekordzie ”Predatora”.

Kibice jak najszybciej chcą zapomnieć ich pierwsze starcie, które nie należało do emocjonujących. Ciosów było tam jak na lekarstwo. Ostatecznie Lewis wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Marian Ziółkowski zawalczy w boksie? Artur Szpilka komentuje: Ma świetny boks! Dobry pomysł?

Marian Ziółkowski (23-8-1) ma za sobą pierwszą udaną obronę pasa kategorii lekkiej w organizacji KSW. Menedżer ”Golden Boya” na twitterze zapytał kibiców – co sądzą o walce jego zawodnika w formule bokserskiej. Taki pomysł skomentował również Artur Szpilka (24-4, 16 KO).

KSW: Wiemy, gdzie będzie trenował Sarara! Nie będą to przygotowania u Oknińskiego! Zaskoczeni?

W ostatnich dniach, środowisko MMA obiegła informacja, że nowym nabytkiem federacji KSW jest Tomasz Sarara. Krakowianin zadebiutuje najprawdopodobniej w te wakacje, jednak w jakim klubie odbędzie swoje przygotowania?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis