MMA PLArchiwumarmia fight nightArmia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Grot

Dominikowi sport nie jest obcy – od zawsze się nim zajmował. Grot to były siatkarz, który ma za sobą sukcesy w siatkówce halowej jak i plażowej. Reprezentował takie kluby jak MOS Wola Warszawa oraz KS Lesan Halinów. W tamtym momencie z drużyną sięgali po medale Mistrzostw Polski kadetów.

Zwycięzca ”Love Island” podpisał kontrakt z Armia Fight Night!

To jest spora niespodzianka! Dominik Grot zyskał dużą popularność podczas drugiej edycji ”Love Island”, która transmitowana jest w otwartym Polsacie. Warto zaznaczyć, że Dominik triumfował w parze z Julią Nowakowską, z którą dodatkowo zgarnął 100 tysięcy złotych.

Teraz Dominik zdecydował, że spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. Grot podpisał kontrakt z organizacją Armia Fight Night. Debiut nie odbędzie się na najbliższej gali, lecz na kolejnej. Dominik będzie miał tym samym szansę na dłuższe przygotowania.

Dominik Grot na swoim koncie ma dwie walki bokserskie, które stoczył na Warszawskiej Grandzie. Dominik pokonał wtedy Eryka Golczyka oraz Filipa Klatta. Ostatni pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA! Team Okniński czy Team Lewandowski?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”! Co wy na to?

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis