MMA PLMMA-VIPTaxi Złotówa ostro o Syntolu: Mam nadzieję, że bicepsy nie eksplodują i nie dostanę plamą oleju…

Taxi Złotówa ostro o Syntolu: Mam nadzieję, że bicepsy nie eksplodują i nie dostanę plamą oleju…

Szymon Wrzesień w mocnych słowach wypowiedział się o Szymonie ”Syntolu” Komandosie. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca.

Jeszcze nie tak dawno mówiło się o potencjalnej walce z Krystianem Pudzianowskim na gali Fight Exclusive Night. Ostatecznie pomysł tego zestawienia zakończył się fiaskiem, ponieważ ostatnia edycja była transmitowana na kanałach Polsatu, a nie w usłudze PPV.

Wrzesień odbudował się po przegranej przed własną publicznością. Miało to miejsce na gali MMA VIP 1.Tym razem też nie obyło się bez problemów. Ostatecznie ”Taxi Złotówa” w drugiej rundzie znalazł sposób na zastopowanie Marcina Najmana.

Taxi Złotówa ostro o ”Syntolu”!

Szymon Wrzesień w rozmowie z portalem Realnews.pl postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o swoim najbliższym przeciwniku.

Tak, chcę go pokonać w spektakularny sposób. Będę mu obijał i okopywał jego wielkie bicepsy. Mam nadzieję, że nie eksplodują i nie dostanę jakąś plamą oleju w twarz. Myślę, że tam na moją korzyść będzie działało także prawo grawitacji, przyciąganie ziemskie, ponieważ te litry oleju swoje ważą. Te ręce będą tak z każdą sekundą coraz niżej i niżej. Jak odsłoni ten swój pusty łeb, to sprzedam mu tam dobrą bombę, albo wsadzę kopa.       

Już jakiś czas temu mieliśmy szansę porozmawiać z Szymonem Komandosem. ”Syntol” zdradził co w przeszłości trenował. Cała rozmowa poniżej.

Zobacz także:

Marian Ziółkowski zawalczy w boksie? Artur Szpilka komentuje: Ma świetny boks! Dobry pomysł?

Marian Ziółkowski (23-8-1) ma za sobą pierwszą udaną obronę pasa kategorii lekkiej w organizacji KSW. Menedżer ”Golden Boya” na twitterze zapytał kibiców – co sądzą o walce jego zawodnika w formule bokserskiej. Taki pomysł skomentował również Artur Szpilka (24-4, 16 KO).

KSW: Wiemy, gdzie będzie trenował Sarara! Nie będą to przygotowania u Oknińskiego! Zaskoczeni?

W ostatnich dniach, środowisko MMA obiegła informacja, że nowym nabytkiem federacji KSW jest Tomasz Sarara. Krakowianin zadebiutuje najprawdopodobniej w te wakacje, jednak w jakim klubie odbędzie swoje przygotowania?