MMA PLFENRozpiska FEN 33: Izabela Badurek zmierzy się z pogromczynią Róży Gumiennej

Rozpiska FEN 33: Izabela Badurek zmierzy się z pogromczynią Róży Gumiennej

Foto: Facebook/ Izabela Badurek

Rozpiska FEN 33 nabiera kształtu. Jedna z największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki – Fight Exclusive Night ogłosiło kolejne zestawienie.

Rozpiska FEN 33: Izabela Badurek zmierzy się z pogromczynią Róży Gumiennej

Izabela Badurek (8-6, 2 KO, 5 SUB) zmierzy się z Ekateriną Shakalovą (4-1, 1 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 27 marca. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Badurek wygrała swój ostatni pojedynek na FEN decyzją sędziów, co przytrafiło jej się po raz pierwszy w karierze. W pokonanym polu zostawiła Anitę Bekus. Pozostałe siedem zawodowych zwycięstw to dwa nokauty i pięć poddań. Zawodniczka z Lublina reprezentowała w przeszłości barwy największej na świecie federacji UFC. Podczas swojego debiutu pod szyldem FEN okazała się minimalnie gorsza od Katarzyny Lubońskiej – sędziowie niejednogłośnie przyznali zwycięstwo zawodniczce z Piły.

Skahalova miała okazję pokazać pełnię swoich umiejętności podczas gali Babilon MMA 19, gdy bez problemu pokonała na punkty Różę Gumienną. W 2020 roku stoczyła dwa pojedynki i oba wygrała. Pierwszą walkę zwyciężyła przez techniczny nokaut pokonując Zoyę Litvinenko, w drugiej poddała Marinę Stakhalskayę. Ukrainka w przeszłości zdobyła tytuł mistrzyni świata w grapplingu.

FEN 33: LOTOS Fight Night: Pogromczyni Róży Gumiennej zmierzy się z Izabelą Badurek

Zobacz także:

MMATricks.pl – pierwsza w Polsce platforma do samodzielnej nauki MMA właśnie wystartowała!

MMATricks.pl to pierwsza w Polsce innowacyjna platforma, dzięki której samemu możesz uczyć się i poznawać tajniki niesamowicie szybko rozwijającej się dyscypliny zwanej MMA. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz czy trenujesz kilka lat. Trzy poziomy zaawansowania pozwalają, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Zobaczcie jakie komentarze pojawiały się po przegranej Błachowicza! ”Niestety UFC to nie KSW”

Jan Błachowicz (28-8) jest świetnym przykładem zawodnika, który nie poddaje się do samego końca. Polak w 2017 roku był bliski zwolnienia z największej organizacji na świecie. Jan postawił na zmiany i wrócił w wielkim stylu. Postanowiliśmy przypomnieć wam komentarze internautów, które pojawiały się w ciężkich chwilach naszego mistrza.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.03.2021]

Kolejny weekend to kolejne gale MMA. Co warto obejrzeć tym razem? Sprawdźcie.