MMA PLNajnowszeMarcin NajmanRóżalski o walce kobiety z mężczyzną na gali Najmana: Społeczeństwo to chciało!

Różalski o walce kobiety z mężczyzną na gali Najmana: Społeczeństwo to chciało!

Marcin Różalski w rozmowie z Michałem Cichym został zapytany o ostatnie kontrowersyjne zestawienia, które odbył się na gali Marcina Najmana. Podczas MMA VIP 3 w Częstochowie doszło do dwóch zestawień kobiety z mężczyzną.

Różalski

Mowa o starciu Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim. Warto zaznaczyć, że w Częstochowie doszło do dwóch takich zestawień. W klatce MMA VIP zameldował się również ”Polski Ken”. Michał Przybyłowicz szybko i bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował debiutującą Wiktorię Domżalską. W tych dwóch starciach była zauważalna zdecydowana przewaga siły i warunków fizycznych.

Różalski: Będą coraz większe wynalazki działy!

Marcin Różalski został zapytany o ostatnie kontrowersyjne zestawienia, do których doszło w Częstochowie. ”Różal” jest przekonany, że w przyszłości dojdzie do jeszcze dziwniejszych walk.

Ja się uważam za mężczyznę dlatego no nie… nie uważam tego za mężczyznę. Nie, zakazane nie. Powiem Ci szczerze tyle się gada o równouprawnienie. Tyle się mówi, że baba czuje się facetem, a facet k**wa kobietą i 50 ileś rodzajów płci. Są dwie płeć męska i płeć żeńska. Wszystko inne to są dla mnie dewiacje. A to, że ktoś się uważa… Ja też w jakikolwiek sposób jestem dewiacją/zboczeniem, bo zboczenie to zboczenie z drogi. Człowiek taki jak ja nie rodzi się pomalowany w jakieś bazgroły. Tylko rodzi się gładki. To ja zboczyłem z drogi i się pomalowałem, Ty się pomalowałeś. Nie każde zboczenie jest złe. To tak jak nie każdy przestępca będzie zły, bo pedofil k**wa zboczeniec to też jest przestępcą, ale prawdziwy gangster/bandzior, złodziej z krwi i kości też przestępca. Nie można go porównać z jakąś k**wą pedofilem. Zboczenie takie jak my jesteśmy z drogi ewolucji z pedofilem – to nie można tego porównywać. To jest dla mnie chore. Społeczeństwo to chciało, walka powstała, walka się odbyła – cała filozofia. Teraz jest nagonka na tą galę co była, ale gdzieś tam wcześniej to było.. nie wiem w Rosji czy gdzieś tam. Także wiesz będą kombinować, będą coraz większe wynalazki działy i tego nie zatrzymamy niestety.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Denis Załęcki wyjaśnia, dlaczego niektórzy w The War biją się w kominiarkach! Widzieliście?

Dużo widzów zastanawiało się, dlaczego niektórzy uczestnicy The War biją się w kominiarkach. Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyjawił czym jest to spowodowane.

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru! Co wy na to?

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis